فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان
صفحه اصلی چگونه یک سرویس خواب مناسب بخریم؟

چگونه یک سرویس خواب مناسب بخریم؟

سرویس خواب | خرید ، فروش ، قیمت سرویس خواب | انواع سرویس خواب عروس
سرویس خواب | خرید ، فروش ، قیمت سرویس خواب | انواع سرویس خواب عروس

خواب یکی از مهمترین وظایف ماست. بد خوابیدن به علت سرویس خواب بد و یا خوابیدن روی زمین می تواند بر احساسات، سلامتی و افکار شما تأثیر بگذارد. بنابراین، انتخاب نوع مناسب تخت و سرویس خواب ، تصمیم مهمی است. اندازه بودجه، اتاق و بدن شما بر روی اندازه تخت و انتخاب تشک شما تاثیر می گذارد. با تحقیق، آزمایش و مشورت، شما می توانید راحت ترین سرویس خواب را برای خانه خود را پیدا کنید.

مرحله اول

انتخاب یک تشک برای سرویس خواب

1) خرید تشک بهار : بهار نوعی تشک معمولی است و تقریبا در هر فروشگاه تشک این مدل حتما وجود دارد. احتمالا قبلا شما این نوع تشک برای سرویس خواب را دیده اید و یا روی این نوع تشک خوابیده اید. داخل تشک های بهار معمولا تعدادی فنر وجود دارد. به طور کلی، هر چه فنر های تشک سرویس خواب بیشتر باشد، قیمت بالا تر می رود. با این حال، این انواع تشک در همه محدوده قیمت در دسترس هستند.

2) خرید تشک فوم : تشک های فوم ساخته شده از فوم است که نرم و متناسب با بدن است. این نوع تشک سرویس خواب برای افرادی که تمایل به نرمی بیشتری دارند، مناسب است. این نوع از تشک ها  اغلب گران تر از نوع تشک بهاراست زیرا تشک خود را با بدن افراد مطابقت می دهد. این می تواند برای برخی افراد مفید باشد و برای دیگران منفی باشد. برای مثال، افراد دارای مشکلات بدنی ممکن است یک تشک فوم را ترجیح دهند. بعضی از افراد می بینند که این نوع تشک به راحتی گرم می شود. شاید تشک فعلی شما کاملا نرم باشد و شما می خواهید یک تخت با استحکام کافی پیدا کنید. در صورتی که این وضعیت شما باشد، ممکن است بخواهید از فوم جلوگیری کنید و از این نوع تشک برای سرویس خواب خود استفاده نکنید.

 

 

تخت

 

 

3) خرید تشک هوا : مقدار نرمی تشک های هوا را خودتان می توانید تنظیم کرد. این کار با یک پمپ الکتریکی انجام می شود. تخت خواب اتاق خواب شناخته شده ترین نوع تشک هوا است. این تخت ها به 2 ناحیه تقسیم می شوند که می تواند از راه دور کنترل شوند.  تشک های هوا می توانند از تشک های بهاری خیلی نرم تر باشند. اغلب موارد، تشک های شبیه به این نوع نیز دارای پوشش فوم می باشند. شما در مورد نوع تشکی که شما و شریک زندگیتان می خواهید باید تفا هم داشته باشید  یک نوع تشک را خریداری کنید.

4) ویژگی های اضافی : در تشک هایی که شما به طور خاص می خواهید یا نیاز دارید، ویژگی های خاصی وجود دارند. به عنوان مثال، شما ممکن است بخواهید مطمئن شوید که شما در حال خرید یک تشکل سازگار با محیط زیست هستید. در این مورد، تشکل های تحقیقاتی بالقوه برای دیدن اینکه آیا آنها به استاندارد OE یا استاندارد جهانی نساجی آلی (GOTS) ساخته شده اند. همچنین اگر درد دارید یا احساس ناراحتی می کنید، ممکن است یک تخت با موقعیت قابل تنظیم داشته باشید. این نوع تخت اجازه می دهد تا شما راحت تر استراحت کنید و از استراحت خود لذت کافی ببرید.

5) اندازه سرویس خواب را انتخاب کنید : شما ممکن است یک تخت دو نفره برای خودتان و شریک زندگیتان بخواهید و یا اینکه شاید شما تنها هستید، اما شما می خواهید یک فضای اضافی داشته باشید. در این صورت، باید سرویس خوابی را انتخاب کنید که می خواهید. زوج ها به طور کلی ترجیح می دهند از اندازه ملکه و تخت های اندازه پادشاه استفاده کنند. دوقلو، پر، ملکه و پادشاه، همه اندازه های استاندارد تشک سرویس خواب هستند. با این حال، اگر این اندازه ها برای شما کوچک باشد، ممکن است بخواهید اندازه سرویس خواب های کالیفرنیایی را انتخاب کنید. این تشک بزرگ فوق العاده 72 عدد با 84 اینچ (182 سانتی متر و 213 سانتی متر) است.

 

 

 

تخت-دو-نفره

 

6) تست تشک سرویس خواب : شما باید تشک سرویس خواب هایی را که خریداری میکنید را تست کنید. حداقل 15 دقیقه روی تشک سرویس خواب بخوابید. شما باید یک وضعیت خواب را به همان اندازه که در خانه دارید، ایجاد کنید. اغلب موقعیت خود را تغییر دهید تا تقلید از حالت معمولی برای خوابیدن داشته باشید. هرگز تشکی را که تست نشده است، خریداری نکنید. اگر شما تشک را برای خود و همسرتان می خواهید یا شخص دیگر، مطمئن شوید که هر دو آنها قبل از خرید آن را امتحان کنند.

مرحله دوم

درست کردن تخت سرویس خواب

1) اتاق خود را اندازه گیری کنید:  به فضای سرویس خواب خود نگاه کنید و آن را اندازه گیری کنید. اندازه تخت بستگی به اندازه اتاق دارد. روش دیگری برای اندازه گیری دقیق این است که، اگر شما در حال حاضر دارای تشک هستید، تشک را بر روی زمین اتاق خود قرار دهید. با انجام این کار، دقیقا متوجه می شوید که سرویس خواب چقدر از فضای اتاق را خواهد گرفت. این کار برای خرید قاب تخت خواب مفید است.

اندازه تخت های سرویس خواب مشترک دوقلو، پر، ملکه و پادشاه متفاوت است. قاب بستر دوقلو در فضای 39 اینچ با 70 اینچ (99 تا 178 سانتیمتر) قرار دارد. برای یک قاب کامل تخت، به طور کلی نیاز به یک فضای اندازه 54 در 75 اینچ (137 در 190 سانتی متر) دارید. 60 تا 80 اینچ (152 تا 203 سانتیمتر) یک فضای کافی بزرگ برای یک قاب تخت ملکه است. یک قاب تخت پادشاهی 72 تا 84 اینچ (183 تا 213 سانتی متر) فضا نیاز دارد. البته شما باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که این اندازه ها در بین کشور های مختلف فرق دارد.

 

 

 

تخت-شیک

 

2) اندازه تشک  سرویس خواب خود را اندازه گیری کنید.سپس ارتفاع تشک و مجموعه های سرویس خواب خود را در نظر بگیرید. سپس، تعیین کنید که آیا شما نیاز به قاب فریم بالا یا پایین دارید. بنابراین، اگر شما دارای یک تشک هستید که چهار اینچ بالا است، پس شما ممکن است بخواهید یک قاب بستر بالا را در نظر بگیرید. با استفاده از یک قاب پایه کم با این تشک، ممکن است منجر به ارتفاع خیلی کم سریس خواب شود که خیلی نزدیک به کف است.

3) تعیین کنید که آیا شما می خواهید یک نردبان برای سرویس خواب داشته باشید؟ همچنین فریم تخت که خیلی کوچک باشد، ناراحت کننده خواهد بود، زیرا شما به طور مداوم سر و پای خود را به آن می کوبید. باید برای ارتفاع سرویس خواب خود یک ارتفاع استاندارد انتخاب کنید که اذیت نشوید.

4) قاب بستر خریداری کنید. این نوع قاب بستر چوبی دارای تخته های چوبی است که تشک را نگه می دارد. اگر در بازار دنبال یک قاب کوچکتر هستید، خرید یک قاب بستر را در نظر بگیرید. برای بعضی از تخت ها، علاوه بر پلت فرم، ممکن است به یک جعبه بهار نیاز نداشته باشید. توجه داشته باشید که فریم های بستر پلت فرم به طور کلی نسبت به دیگر فریم های تخت به زمین نزدیک تر است.

 

 

 

 

تخت-خواب-ابی

5) خرید یک قاب تخت که بتوانید در زیر آن جایی برای ذخیره سازی داشته باشید به وضعیت زندگی شما کمک می کند، ممکن است نیاز به یک تخت داشته باشید که چند کار را با هم انجام دهد. اگر آپارتمان یا اتاق شما کاملا کوچک باشد، ممکن است یک سرویس خوابی که می تواند وسایل شما را ذخیره کند، سودمند باشد. یک قاب تخت با ذخیره سازی پایین فضای زیر تخت برای کتاب ها، لوازم و سایر اموال وجود دارد. معمولا این منطقه ذخیره سازی در زیر سرویس خواب شما قرار می گیرد.

6) یک رنگ و سبک را انتخاب کنید. یک قاب با رنگ و سبک دکور که دوست دارید انتخاب کنید. سعی کنید یادداشت های مفصلی در مورد آنچه دوست دارید را بیابید. سبک خود را انتخاب کنید و سپس به خرید و مقایسه محصولات با هم بپردازید.

مطالب مرتبط با نیازمندیهای مبلمان

خرید مبلمان اداری یکی از عوامل مهم در محل کار دیزایین داخلی و مبلمان است که به اسایش روح و جسمی شما کمک میکند . مبل اداری روز با بهترین کیفیت در طرح و مدل های متنوع بهترین مبلمان اداری را برای شما ...

کابینت ام دی اف براق برای  آشپرخانه اپن دار آشپزخانه قلب خانه محسوب می شود و مهم ترین قسمت خانه است . بانوان خانه دار بیشترین تایم خود را در آشپزخانه سپری می کنند پس باید آشپرخانه یک فضای دلبا ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش رشته «مبل‌سازی کلاسیک» در زمینه صنعت از گروه مکانیک قرار دارد. * معرفی رشته صنعت چوب در ایران سابقه تاریخی داشته و به عنوان صنعت مادر معرفی شده اس ...

مبل مناسب : قطعا خرید مبل نشان دهند سلیقه و ذوق هنری شماست و ارتباط تنگاتنگی  با روحیه افراد خانواده دارد و میتواند به رنگ و روی زندگی افراد تاثیر بسزایی بگذارد.  خرید مبل : خرید مبلمان ر ...

اکثر صندلی ها  از چوب، فلز یا سایر مواد قوی مانند سنگ یا اکریلیک ساخته شده است. در بعضی موارد برای ساخت صندلی از مواد مختلف استفاده می شود. برای مثال، پاها و قاب ممکن است از فلز ساخته شده و&nb ...