فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

سرویس خواب : خرید انواع سرویس اتاق خواب تک نفره , دونفری ترک و جدید ! فروش اینترنتی سرویس خواب های مدرن و سلطنتی با چوب ام دی اف

مبلمان-اداری

سرویس خواب به چه مبلمانی گفته میشود؟

سرویس اتاق خواب، گاهی اوقات مجموعه ای از سرویس اتاق خواب یا مجموعه سرویس خواب نامیده می شود و شامل یک گروه از مبلمان در یک اتاق خواب یا چهار طبقه است. قطعات مبلمان به نام مبلمان سرویس خواب معمولا عبارتند از: تخت، کمد، کمد، کمد، تختخواب، کمان، غرور، تنه و آینه. همچنین تغییرات زیادی در این قطعات وجود دارد، زیرا طراحی ظاهری این سرویس خواب ها با گذشت زمان  و تغییر سلایق مردم تغییر کرده است و تولید کنندگان سرویس خواب ها فردی روی آنها متمرکز شده اند.مبلمان سرویس خواب عمدتا از چوب ساخته شده است، اما بسیاری از فریم های تخت نیز از فلزات مختلف ساخته شده اند. فریم های تخت شامل، اما محدود به رول رختشویی، پانچ و تابلوهای تخته نباشد. پانل ها و تخته های اصلی معمولا از چندین ماده از جمله چوب، چرم، رنگ و دیگر پارچه های مختلف تشکیل شده است. فولاد یا آهن معمولا برای ریل تخت استفاده می شود.فریم های تخت معمولا با حمایت از یک هیئت مدیره (بعضی اوقات نیز به عنوان پایه) ساخته می شوند. اتصالات خالی کردن معمولا برای قفل کردن در رینگ های تخت سرویس خواب و فریم ها به پشت تخت استفاده می شود. اتصالات کمپرسور بسیار آسان است تا از هم جدا شوند. چندین نوع از دست انداختن اتصالات عبارتند از:

 1. قلاب با گیره پین: شکاف های برش به شکل عمودی بریده می شوند

 2. قلاب با اتصال دهنده ی صفحات: صفحات چشم به جای پین ها استفاده می شود

 3. پیچ و مهره های تخت: پیچ و مهره ها به سوراخ در پست تخت برای چفت و بستن حفر شده است

تخت-دو-نفره

خرید انواع سرویس خواب تک نفری و دو نفری ترک در بازار مبل یافت آباد تهران

خرید انواع سرویس خواب را از فروشگاه مبلمان ایرانی مال به شما پیشنهاد میدهیم. این سرویس خواب ها در ابعاد و  اندازه های مختلف مخصوص تمام اتاق های خواب طراحی و ساخته شده اند تا خریداران مشکل اندازه اتاق خواب را نداشته باشند.خرید سرویس های اتاق خواب با چوب محکم و ترک را به شما پیشنهاد میدهیم به دلیل اینکه از بهترین چوب های تولید شده در ایران در فروشگاه های ما استفاده میشود.این سرویس خواب ترک که معمولا در اندازه های دونفری و سرویس خواب تک نفری ساخته میشود انواع مختلفی دارند. کافیست برای خرید این سرویس خواب ها یا به فروشگاه های ما واقع در بازار مبل یافت آباد مراجعه کنید یا از طرق همین وب سایت اقدام به خرید اینترنتی انواع سرویس خواب کنید.

تخت-شیک-دونفره

 

فروش اینترنتی انواع سرویس خواب های مدرن و جدید سلطنتی

فروش اینترنتی انواع سرویس خواب برای اولین بار در ایران در وب سایت ایرانی مال اغاز شده است. این یک فکر بکر میباشد که دیگر نیاز  نیست برای خرید سرویس اتاق خواب به حضوری زحمت بکشید و به فروشگاه های مبلمان تشریف ببرید. میتوایید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و مبلمان اتاق خواب خود را دم درب منزل تحویل بگیرید.البته یک فرقی دارد به اینکه برای خرید حضوری تشریف ببرید آن هم این است که با مراجعه حضوری میتوانید از فروشندگان سرویس خواب های ما مشورت و راهنمایی بگیرید که کدام سرویس خواب مناسب منزل شماست و با رنگ دیوارهای منزل و اتاق های خواب شما همخوانی دارد. ناگفته نماند برای این راهنمایی هم ما یک راه حل ارائه داده ایم. آن هم این است که در همین وب سایت ایرانی مال میتوانید از قسمت مشاوره ها که توسط متخصصین در امر سرویس خواب مطالبی برای راهنمایی خرید مبلمان منزل و اتاق خواب ارائه شده است استفاده کنید.

تخت-خواب-دونفره

انواع مبلمان سرویس اتاق خواب

در اینجا لیستی از انواع سرویس خواب که در فروشگاه مبلمان ما موجود است را مشاهده بفرمایید.

 1.     تخت بادی  

 2.    تخت دو نفره   

 3.   کابین تخت  

 4.    سایبان (چهار پوستر) تخت   

 5.   دیوان تخت   

 6.   تختهای تخت  

 7.    Futons   

 8.   حمام  

 9.    تختخواب   

 10.   مورفی (دیوار) تخت  

 11.    بسترهای بستر

 12.     تخت خواب اتاق خواب   

 13.   کیسه های خواب   

 14.   تختخواب سانی  

 15.    مبل تخت   

 16.   فضای ذخیره سازی تخت   

 17.   تاندل تخت  

 18.    تخت آب

تخت-خواب-کودک

مشاهده تمام ابعاد این سرویس های خواب

نام  طول  عرض فضای بررسی توضیحات

استاندارد تختخواب 39 "75" 39 "x 75" کوچک برای یک بزرگسال یا کودک؛ انتخاب مناسب برای کودکان مدرسه ای؛ بالا و پایین.

تختخواب كوچك 36 "75" 36 "x 75" کوچک، برای یک کودک؛ خوب برای پیش از نوجوانان؛ بالا و پایین.

دوقلو / تک 39 "75" 39 "x 75" کوچک، برای یک بزرگسال؛

دوقلو / تک 39 "75" 39 "x 75" کوچک، برای یک بزرگسال؛ خوب برای اقامت مهمان.

Twin Extra Long 39 "80" 39 "x 80" تختخواب و ملافه برای پیدا کردن و خرید دشوار است.

کامل / دوبل 54 "75" 27 "x 75" به اندازه کافی برای یک بزرگسال بزرگ یا دو بزرگسال کوچک است.

ملکه 60 "80" 30 "x 80" بهترین انتخاب برای دو بزرگسال، اما شاید برای برخی از آنها کمی کوچک است.

ملکه کالیفرنیا 60 "84" 30 "x 84" 4 اینچ طولانی تر از ملکه استاندارد است.

ملکه گسترده 66 "80" 33 "x 80" 6 اینچ گسترده تر از ملکه استاندارد است.

سوپر ملکه 66 "80" 33 "x 80" 6 اینچ گسترده تر از ملکه استاندارد، همچنین ضخیم تر است.

شاه 76 "80" 38 "x 80" پادشاه استاندارد.

کالیفرنیا کینگ 60 "84" 30 "x 84" نه به اندازه گسترده اما طولانی تر از پادشاه استاندارد.

بزرگ پادشاه 80 "98" 40 "x 98" برای افراد واقعا بزرگ و قد بلند است.

مبلمان-اداری

نکاتی که باید در حین خرید سرویس خواب به آنها توجه کرد

هر شخص باید روزانه حدود 8 ساعت بخوابد. پس خیلی مهم است که این مدت را بر روی چه سرویس خوابی صرف شود حتما در خرید سرویس خواب خود دقت لازم را داشته باشید.

انتخاب سرویس خواب با اندازه مناسب نسبت به اتاق خواب

اگر شما یک اتاق خواب کوچک داشته باشید، ممکن است اتاق تختخواب را به اندازه کینگ نداشته باشید، حتی اگر واقعا چیزی است که می خواهید. بنابراین شما می توانید ببینید که اندازه اتاق شما یک عامل برای در نظر گرفتن است. چیز دیگری که باید در مورد آن فکر کنید این است که آیا به تنهایی خواهید خوابید، در حالی که هر بستر اندازه آن کار خواهد کرد؛ و یا اینکه تختتان را به اشتراک می گذارید، در این صورت، شما می توانید اندازه کامل، ملکه یا پادشاه را انتخاب کنید، یا حتی یک تخت طولانی اضافی.

تخت-دونفره

تنظیم بودجه و قیمت مناسب و ارزان برای مجموعه تخت جدید خود را تنظیم کنید

همانطور که با بیشتر چیزها، قیمت ارزان یک سرویس خواب و  مجموعه رختخواب لزوما به شما نمی گوید که چقدر خوب است محصول یا چقدر راحت در رختخواب خوابید. تخت ها از چندین صدها تا هزار دلار قیمت می گیرند. خراب نکنید، اما بودجه خود را تنظیم کنید و به آن بچسبید.

بدانید چگونه تخت خواب ساخته شده است

در حالیکه یک تشک سرویس خواب با رنگی با پایه جعبه بهار، ساخت سنتی مجموعه تخت است، در حال حاضر مواد جدیدی در دسترس وجود دارد. تشک فوم حافظه و تشک های هوا دو سبک محبوب جدید هستند. برای پیدا کردن بهترین برای شما، از دوستان بخواهید، در برخی از فروشگاه ها دروغ می گویند، یک شب در یک هتل خوب صرف کنید، و سعی کنید تا آنجا که می توانید. گزینه های موجود در اینترنت را بررسی کنید تا بتوانید یک خریدار شناخته شده در زمینه سرویس های خواب باشید.

مبلمان-اداری

تصمیم بگیرید که عمق تشک خواب را تعیین کنید

در تلاش برای اضافه کردن راحتی بیشتر و سطح خواب راحت تر، تولید کنندگان در حال حاضر به طور معمول اضافه فوم و پلاستی بیشتر به بالا تشک. اینها تشک های بالش بالا هستند. در بالای آن، بعضی افراد یک کفپوش پر از تخت اضافه می کنند. قبل از خرید ورقها، تشک و سرویس خواب  خود را از پایین به پایین محاسبه کنید تا عمق مناسب ورقها، پد تشک و آرایشگر را بدست آورید. یک تخت کاملا عمیق ممکن است نیاز به گسترش ملکه یا آرامش داشته باشد.

استحکام سرویس خواب به تناسب وزن شما

اگر او می تواند یک دوست خوب من بخورد، در هیئت مدیره بخوابد. دیگران می خواهند در یک تخت پر از ضخیم قرار گیرند. در هر دو صورت رطوبت خوب است، تا زمانی که شما خوب، حتی حمایت. اگر با فردی که با استحکام مخالفت می کند بخوابید، دو تخت دوقلو را کنار هم قرار دهید تا یک تخت روی تخت یا یک تخت با استحکام قابل تنظیم ایجاد کنید. یک طرف می تواند ثابت باشد و دیگری نرمتر.پس لطفا در خرید سرویس خواب به وزن آن توجه نمایید.

خرید-فروش-سرویس-خواب-تک-دو-نفری