فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان
صفحه اصلی خرید مبل راحتی با کیفیت خوب متناسب با فضای منزل

خرید مبل راحتی با کیفیت خوب متناسب با فضای منزل

خرید مبل ارزان راحتی با کیفیت_خرید مستقیم از کار خانه و تولیدی مبلمان
خرید مبل ارزان راحتی با کیفیت_خرید مستقیم از کار خانه و تولیدی مبلمان

یک انتخاب مناسب برای خرید مبلمان راحتی ارزان

از آنجا که مبل یک قطعه اصلی مبلمان است، رنگی که برای مبل انتخاب میکنید ، دیگر قسمت دکور اتاق را مطلع خواهید کرد . کاناپه های خنثی انعطاف پذیر ترین گزینه هستند ، زیرا آنها به شما اجازه می دهند تغییر رنگ طرح یا سبک اتاق خود را با لهجه هایی مانند پرتاب بالش ، فرش ، پارچه فروشی و هنر . از طرف دیگر، مبل های رنگی به معنای چسبیدن به یک طرح هماهنگ در طول عمر مبل است. در عین حال، کاناپه های رنگی می توانند تاثیر زیادی در سبک اتاق داشته باشند تا از نسخه های خنثی . شما می تواید برای اطمینان از این کاری برای خرید مبلمان به طور مستقیم از کارخانه ما دیدن کنید و ی مبل ارزان و با کیفیت را خریداری کنید .

مبل-باکیفیت

طبق گفته هانتینگتون ، رنگ مبل خود نیز می تواند خلق و خوی اتاق را تحت تاثیر قرار دهد. رید گفت : " افرادی که می خواهند خانه خود را یک مکان صلح آمیز و راحت برای عقب نشینی در انتهای روز داشته باشند ممکن است رنگ های خنک یا نیترو را انتخاب کنند ." " کسانی که می خواهند انرژی و انرژی بسازند ممکن است رنگ های روشن و تضاد را در فضای خود ترکیب کنند. هیچ راهی درست یا غلطی برای استفاده از رنگ وجود ندارد، اما اکثر مردم یک نظر قطعی دارند که چگونه می خواهند احساس کنند که خانه آنهاست ، بنابراین مهم است که یک طرح رنگی مطابقت با مبلمان داشته باشیم که احساس کند. "

سبک مبلمان منزل متناسب با دکوراسیون

مبلمان سبک های زیادی دارد مثل مبل راحتی مبل ال، مبل استیل ، مبل سلطنتی مبل تخت خواب شو ، اما همه اشکال برای هر سبک (یا شیوه زندگی) مناسب نیستند. در اینجا برخی از رایج ترین نرم افزارهای صاف و سبک هایی هستند که بهترین آنها را می سازند.

در هنگام خرید مبل جدید  ارزان برای خانه شما باید توجه زیادی داشته باشید : این وسیله  ای است که هر روز استفاده می کنید ، بنابراین مهم است مبلمان را که  بخرید که برای سالها لذت بردن از نشستن و تماشای آن ، و نیز چیزهایی که دوست دارید لذت ببرید برای مدت زمان طولانی نگه می دارد . همیشه ارزان بودن نشانه ی بی کیفیت بودن نیست با خرید مستقیم یک خرید با کیفیت و ارزان داشته باشیو

پس چگونه یک مبل راحتی را پیدا کنید که به خانه شما، سبک شما و شیوه زندگی شما بستگی دارد ؟  ما یک راهنمای خرید مبل را با توجه به دهه تجربه تیم ما به مشتریان ارائه دادیم و توصیه های یک شریک صنعتی که در طول مسیر با آن کار کرده ایم ، ساخته ایم .

مبل-راحتی

خرید مبلمان راحتی متناسب با فضای خانه 

تعیین میزان مبل راحتی شما به اندازه اتاق و پیکربندی آن بستگی دارد به هر نوع مبلمان دیگر که در فضای خود دارید . اندازه گیری برای تعیین طول ایده آل و در نظر داشته باشید که سبک مورد علاقه شما کمی بزرگتر یا کوچکتر است ، بنابراین در محدوده مطلوب تصمیم بگیرید . فضای را برای جداول پایانی ، صندلی و حرکت از طریق فضای خود بگذارید .
عمق و ارتفاع مبلمان نیز مهم است. دوباره عمق و ارتفاع مطلوب را تعیین می کنید، اما اجازه می دهد که برای کوچکتر یا بزرگتر بر اساس راحتی و سبک تر بودن تنظیم کنید .
اگر در آپارتمان زندگی می کنید - برای کمربندی های کوچک طراحی شده به طور خاص برای چهارچوب سخت طراحی شده است . اگر فضا یک مسئله است ، یک مبل یکپارچه یا یک آپارتمان را در نظر بگیرید . صندلی های مبلمان می توانند صندلی های بیشتری را به فضای کمتری نسبت به مبلمان صندلی یا مبل راحتی / راحتی ومبلمان های آپارتمان تمایل داشته باشند که ابعاد جمع و جور بیشتری نسبت به مبل های معمولی داشته باشند . با این حال ، با مرور ابعاد با دقت هنگامی که شما در فروشگاه شما پیدا خواهید کرد که شیک تر و تمیز در تمام سبک های مبل می تواند یافت شود .

 

انتخاب یک مبلمان با جنس پارچه عالی

پارچه انتخاب دیگری است که بر سبک و کاربردی هر دو تاثیر می گذارد . بعضی از پارچه ها مقاوم تر از سایش و پاره شدن هستند ، بعضی دیگر ظاهر لوکس تر را ایجاد می کنند، اما ممکن است در سمت شکننده باشند ، در حالی که برخی از پارچه ها بین دوام و زیبایی قرار دارند. در اینجا یک پیشگویی از گزینه های اثاثه یا لوازم داخلی محبوب است .

جنس پارچه مبل با کیفیت

به گفته تیم متخصص در تولید کننده مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی مبتنی بر کارولینای شمالی ،   پارچه های عملکردی - یعنی کسانی که دارای قابلیت های ضد آب و ضد آب هستند - در حال حاضر داغترین روند در اثاثه یا لوازم داخلی است  . " Sheridan Reed از هانتینگتون خانه " گفت : " در اصل برای مبلمان در فضای باز به طور صریح مورد استفاده قرار گرفت ، پارچه های عملکردی بعدها در انتخاب رنگ و بافت محدود شدند ، اما در سال های اخیر به راه افتاده اند ." " نسخه های امروز ارائه می دهند انتخاب فوق العاده وسیع و متنوعی از رنگ و الگوی ، آنها نرم و رنگارنگ ، و با مزایای بی شماری می آیند . "

در میان بهترین ها : آنها رنگ ، آب ، بوی ، و محو مقاوم هستند ، آنها به راحتی تمیز و حتی ضد میکروبی . آنها یک انتخاب مناسب برای خانواده ها ، صاحبان حیوانات خانگی و هر کسی که می خواهند یک راه حل کمکی برای تعمیر و نگهداری، اثاثه یا لوازم داخلی پیشرفته باشد . با توجه به تست عملکرد ؟ به دنبال گزینه های اثاثه یا لوازم داخلی از Sunbrella ، Crypton Home و Revolution .

جنس مبلمان چرم

چرم یک گزینه اثاثه یا لباس واقعی است که تنها در محبوبیت به دست می آید . با توجه به تیم هانتینگتون خانه، افزایش تقاضا دو برابر است : از منظر سبک مبلمان، روند افزایش یافته به ترکیب عناصر طبیعی بیشتر در فضاهای داخلی و لایه بندی بافت، چرم طبیعی را برای بسیاری از صاحب خانه ها ساخته است. تا آنجا که امکان پذیر است، چرم یکی از قوی ترین مواد مورد استفاده برای مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی است که باعث می شود تا با دوام تر از پارچه باشد .

جنس مخمل برای مبل راحتی

مخملی یکی دیگر از گزینه های انتخاب پارچه برایمبلمان است و یکی از آن ها شیک بودن آن (شگفت انگیز!) با دوام است . مخملی غنیمت، نرمی و ظرافتی را ارائه می دهد که باعث می شود تا صاحب خانه های این مبلمان شیک به نظر برسد. اما، در حالی که ممکن است با شکوه باشد، این هم سخت است. مخمل پنبه قوی و آسان برای تمیز کردن است، و آن را مناسب برای مناطق پر جنب و جوش زندگی می کنند.

آیا خرید مبل از جنس کتان مناسب است ؟

پارچه کتان همیشه یک انتخاب محبوب برای اثاثه یا لوازم داخلی مبل است . با تقریبا هر سبک، با یک بافت زیبا و با ظرافت ظاهر می شود و از جمله گزینه های اثرگذار برای اثاثیه ی مبلمان در بازار است . اگر شما به دنبال پارچه ای هستید که به خوبی پوشیدنی و بی نظیر به نظر می رسد ، یک مبل راحتی در حالت جامد و خنثی یک انتخاب بی ضرر است .

چگونه یک مبل راحتی را شناسایی کنیم.

مبل یک کابین یک سرمایه گذاری است که می تواند چندین دهه استفاده سنگین (و یا حتی طولانی تر با اثاثه یا لوازم جانبی) باشد. چگونه می دانید اگر قطعه ای با کیفیت دریافت می کنید؟ به دنبال این علائم باشید

نکات ضروری برای انتخاب مبل راحتی

رید گفت  : "مهمترین بخش مبلمان با کیفیت بالا، دستیابی به هشت راه است ."    "تسمه دستی هشت طرفه یک روش ساخت و ساز است که از طریق نسلی از صنایع دستی و زنان مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. این تنها بهترین راه برای ساخت یک تکه مبلمان وبهلستردنی است ؛ هیچ روش ساخت و ساز دیگر نمیتواند سطح آسایش و دوام را مطابقت دهد، و دو نفره دست دو طرفه هشت طرفه به سادگی برای یک دوره طولانی تر بهتر است. "

پس چطوری دستی هشت طرفه چیست؟ این روش برای ایجاد پایه ی مبل در جای بالش قرار دارد. این با چشمه های فولادی شروع می شود که به چار چوب چوب می برند . سپس ، طناب کنف از هر بهار به قاب در هشت جهت مختلف متصل می شود، که یک سیستم تعلیق را ایجاد می کند تا تنش و فشار را از کوسن ها بیرون بیاورد و آن را در همه چشمه ها توزیع کند. به گفته رید، "شماره یک دلیل برای افرادی که برای یک مبل جدید خریداری می کنند ، این است که کوسن های روی مبل قدیمی خود ، تنگ و تخت هستند . تساوی دستی هشت طرفه مانع از این اتفاق می شود .

بدنه  محکم مبلمان راحتی

مبلمان ساخته شده از چوب سخت چوب را بهتر از نسخه هایی که نیست، با بهترین مبل های سفال ساخته شده از بهترین چوب برا ی مبلمان . رید توضیح داد: "چوب سخت با کیفیت بالا سپس با چسب و دو رول می شود تا قاب را تقویت و تقویت کند ." "چهار گوشه قاب با بلوک های گوشه ای تقویت شده اند که چسب ، پیچ و چسبند به فریم، فرایندی است که قدرت و ثبات قاب مبلمان را سه برابر می کند ."

چارچوب چوب مبلمان برای دستیابی به هشت دست نیز ضروری است ، همچنین تخته سه لا و MDF به اندازه کافی قوی نیستند تا ناخن ها و چشمه های مورد نیاز برای این فرآیند را نگه دارند .

مبل-ارزان

دقت نهایی  برای خرید یک مبل راحتی با کیفیت

در نهایت، هنگام خرید مبلمان ، نگاهی به قطعه ای می اندازید که دارای پارچه الگو است. طبق گفته رید، "شرکت های مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی، زمان و مواد اضافی را برای ترسیم الگوی در هر طرف قطعه - جلو، طرف و عقب - از جمله تمام welts. به عنوان مثال، در یک قطعه راه راه، نوارها باید تا جایی که در قسمت جلویی قطعه و پایین پشتی قرار دارند، همانند یک قطعه پارچه باشد. "

این یک فرایند بسیار کارآمد و ماهرانه است که طول می کشد زمان زیادی دارد برای ساختن مبلمان راحتی و از پارچه های بیشتری استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که همه چیز مبلمان به هم متصل شده است ، اما منجر به یک مبل با کیفیت بهتر  می شود .

مطالب مرتبط با نیازمندیهای مبلمان

میز عسلی سلطنتی؟ کدام میز عسلی جلومبلی بهتر است  ؟  میزعسلی تاشو و کاربرد آن؟خرید میز عسلی برای خریدن  میز عسلی و یا یک میز پیشدستی که بتواند با بقیه اجزای موجود در خانه هماهنگی  ...

ارگونومی مبلمان : یک مبل خوب باید تمام قواعد ارگونومی را داشته باشد  ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید  طوری باشد که در هر جهت  از دو عضو شانه و گردن محافظت کند. ارگونومی پشتی مبل: &nbs ...

کاناپه سه نفره مبل راحتی گذاشتن یک کاناپه سه نفره در یک قسمت ازگوشه منزل مناسب با دکوراسیون می تواند به زیبایی منزل شما کمک کند . امروزه در بازار کاناپه های سه نفره با رنگ بندی و طرح پارچه های مختل ...

لولای مخفی : همان طور که از نام لولای مخفی مشخص است  پس از نصب به صورت مخفی بوده و از بیرون قابل مشاهده نیست چرا که در داخل درب و بدنه با جاسازی نصب می شود . ویژگی ان نصب ساده ان است چرا که جا ...

چوب توس : چوب توس یک چوب سخت  است که به راحتی خم می شود، وازجمله چوب های گرانقیمت است مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد چوب توس : یکی از استفاده های مهم چوب توس در صنایع مبل سازی است که ط ...