فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان
صفحه اصلی راهنمای خرید مبل و کاناپه راحتی برای مبلمان منزل

راهنمای خرید مبل و کاناپه راحتی برای مبلمان منزل

خرید مبل راحتی و سلطنتی با کیفیت چوب و پارچه خوب | مبل ال تخت خواب شو
خرید مبل راحتی و سلطنتی با کیفیت چوب و پارچه خوب | مبل ال تخت خواب شو

برای خرید مبل با کیفیت و خرید مطمئن باید اطلاعاتی راجب جنس چوب و جنس پارچه داشته باشیم و با توجه به سبک خانه خود بهترین مدل و رنگ را برای مبلمان منزل در نظر بگیریم . در ادامه مطلب ما به شما اطلاعاتی راجب جنس مبل و پارچه و ویژگی های مبل سفارشی راحتی را گفته ایم تا شما را در خرید یک مبل راحتی یا سلطنتی یاری کنیم .

خرید مبل راحتی سفارشی با کیفیت

 خرید مبل یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های مبلمان است که شما  تهیه می کنید - و یکی از دائمی ترین هاست .

حتی اگر شما فقط یکی از مبلمان  را برای تعمیر موقت خرید می کنید ، در نهایت مبلمان از اتاق نشیمن به اتاق خانواده به زیرزمین و در نهایت خوابگاه می رود .

قبل از اینکه شما آن را بدانید، یک دهه یا بیشتر مبل را خرید ه اید، و خرید آن به بخشی از زندگی شما تبدیل شده است . پس قبل از اینکه بخرید ، به آن فکر کنید .

خرید مبل های راحتی سفارشی باید جامد و سنگین باشند. یک فلپ در اطراف یک برای تست کشش آن، آن را بلند کنید و گوشه آن را تکان دهید .

اگر آن را نور و یا ناگهانی احساس می کنید، گذراندن. به دنبال یک قاب ساخته شده از یک چوب خشک چوب کوره مانند بلوط، توسکا، توس، افرا یا، به طور خلاصه، تخته سه لا تخته سه لا و یا تخته سیاه تخته سه لا با کیفیت بالا.

 

چشمه های آبگیر هشت وجهی مشخصه ای از مبلمان خوب است، اما چشمه های S-shaped پیچیده می تواند تقریبا همان راحتی را فراهم کند. چشمه های سقفی کم هزینه ارزان تر هستند.

اکثر کوسن ها یک هسته فوم پلی اورتان دارند؛ فوم چسبنده تر است، سنگین تر است و طولانی تر خواهد شد. در ارزان ترین مبلمان برای خرید مبل ، کوسن فقط با هسته فوم پلی اورتان پر شده است.

در مبلمان بهتر، هسته با پیچ و تاب با Dacron پیچیده شده است. گزینه های با کیفیت بالا مبلمان  شامل بالشتک های کم پشت است که با استفاده از پنبه خام مخلوط شده اند. کوسن های بهار پایین ، که دارای هسته ای از چشمه های احاطه شده توسط کف و پر هستند؛ و همه چیز که همه پر است (و همه کار می کنند، بنابراین از این کار اجتناب کنید مگر اینکه بنده باشید).
بهترین کاناپه ها دارای مفاصل هستند که دارای دو انگشتی هستند و دارای بلوک های گوشه ای هستند که هر دو به هم چسب خورده و پیچیده می شوند. قطعه های کیفیت دارای پاهایی هستند که بخشی از قاب هستند، نه فقط به آن متصل می شوند (هرچند پا قابل جابجایی می تواند از طریق درب ها راحت تر شود).

خرید و فروش مبل بهترین کیفیت را که می توانید بپردازید. خرید شما در طول سالها تخفیف خواهد یافت. به علاوه، معمولا ارزانتر است تا یک مبل راحتی را دوباره بازسازی کنید تا یک کیفیت جدید با کیفیت قابل مقایسه را خریداری کنید.

مبلمان

یک مبل را انتخاب کنید که سبک دکور شما را تکمیل کند.

اگر داخلی شما سنتی است، به دنبال یک مبل با سلاح های نورد، پشتی مضر، پرده یا پلاستیکی. مبل های معاصر تمایل به خطوط پاکتر، شکوفایی کمتر و اثاثیه کم رنگ دارند.

در نظر گرفتن نسبت اتاق و تعیین ارتفاع، طول و عمق مبل در بهترین حالت در فضا. اگر مطمئن نیستید، با استفاده از نوار پوشاننده یا نوار رنگی آبی، یک رد پا را روی کف قرار دهید. یا "ساخت" یک مبل را از جعبه های خالی در نظر بگیرید - سپس چند روز طول بکشد تا ببینید که چطور احساس می کند.

اگر قصد دارید تا زمان زیادی را برای خواندن یا نوازش روی مبل بخورید، اطمینان حاصل کنید که فاصله بین بازوها فاصله زیادی دارد. به تنهایی به طول کلی تکیه نکنید، زیرا عرض سلاح ها بر فضای بین آنها تأثیر می گذارد.
 

اگر فضای کمتری دارید، فکر کنید که خرید یک مبل با سلاح های کم و یا بدون اسلحه - این باعث خواهد شد که اتاق شما بزرگتر شود.

مبل-قرمز

مبل چند نفره می خواهید ؟مبلمان  یک نفره دو نفره و یا سه نفره ؟

این ممکن است به نظر یک سوال احمقانه تبدیل شود، اما حقیقت این است که هیچ کس دوست ندارد روی کرک نشسته باشد. بنابراین اگر یک مبل را با دو مخزن دریافت کنید، انتظار می رود فقط دو نفر از آن استفاده کنند.

برای جابجایی بیشتر مردم، یک مبل را با سه بالشتک یا یک بالشتک بلند بلند کنید، به نام یک بالشتک نیمکت بنشینید.

مبل های معمولی با یک نوع از دو نوع پشت: یک بالش پشت، دارای بالش های قابل حمل یا بالش در پشت عقب؛ یا عقب تنگ، که در آن اثاثه یا لوازم داخلی به خطوط پشت مبل کمک می کند.
 

خرید مبل های کاسه ای بالشتک معمولا راحت تر و جذاب تر می شود، اما یک نکته وجود دارد: اگر شما با فلاش خود کوشا باشید، کوسن ها معمولا کمی کمرنگ می شوند. اگر شما فردی هستید که با چیزی شبیه به آن حواس پرتی می شود، ممکن است بخواهید یک تنگ را در نظر بگیرید .

مبل-راحتی


چگونه یک مبل استاندارد را مشخص کنیم

عمق مبل و زاویه پشت، بر احساس راحتی شما تاثیر می گذارد .

چگونه می دانید عمق مناسب برای شما چیست؟ اجازه دهید تجربه راهنمایی شما باشد. اگر یک مبل یا صندلی وجود دارد که به راحتی پیدا می کنید، فاصله را از داخل زانوی خود تا نقطه ای که پشت کمر شما پشت مبل قرار گرفته است اندازه گیری کنید، سپس یک مبل  با ابعاد مشابه بگیرید.

از آنجایی که مبل های سفارشی چنین سرمایه ای بزرگ هستند، شما می خواهید که تا زمانی که ممکن است در مد قرار بگیرید. با توجه به این که بهتر است با یک پارچه خنثی باقی بماند. شما همیشه می توانید رنگ و الگوی با بالش پرتاب کنید. به علاوه، اگر شما تصمیم به تعمیر مجدد دارید، بالش ها آسان و ارزان هستند.
 

اگر بچه ها دارید  ، یک رنگ تیره تر و یا مبل با یک الگوی کلی ظریف را در نظر بگیرید.

مبل-چوبی

انتخاب مدل و جنس پارچه مبل راحتی

پارچه های سخت و پارچه ای که سنگین هستند، به خوبی پوشیده و پاره می شوند، مانند چرم. از satins، brocades و damasks اجتناب کنید مگر اینکه مبلمان بسیار مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

هر پارچه ای که انتخاب می کنید، از فروشگاه برای نمونه یا برش استفاده کنید تا بتوانید قبل از خرید به خانه برسید. (اگر هیچ نمونه ای در دسترس نیست، از یک کاسه درخواست دهید.)

به این ترتیب شما می توانید مواد زیر نور در اتاق خود و با قطعات دیگر مبلمان را ببینید . هنگامی که شما این نوع پول را صرف می کنید، آخرین چیزی که می خواهید تعجب آور است.

مطالب مرتبط با نیازمندیهای مبلمان

میز ناهار خوری اغلب در مکانی قرار دارد که در آن روزنامه ها و موارد شخصی انباشته می شود، جایی که نوشیدنی ها روی آن ریخته می شود و گرد و غبار و مواد غذایی جمع می شود. همه این ها باعث ایجاد مشکل در خوردن ...

خواب یکی از مهمترین وظایف ماست. بد خوابیدن به علت سرویس خواب بد و یا خوابیدن روی زمین می تواند بر احساسات، سلامتی و افکار شما تأثیر بگذارد. بنابراین، انتخاب نوع مناسب تخت و سرویس خواب ، تصمیم مهمی است ...

کابینت ام دی اف براق برای  آشپرخانه اپن دار آشپزخانه قلب خانه محسوب می شود و مهم ترین قسمت خانه است . بانوان خانه دار بیشترین تایم خود را در آشپزخانه سپری می کنند پس باید آشپرخانه یک فضای دلبا ...

آنچه شما باید قبل از نصب و راه اندازی مبلمان اداری خود بدانید زمانی که شما در حال خواندن این مقاله هستید حتما مبلمان اداری دفتر خود را انتخاب کرده اید و یا اینکه در حال خرید مبلمان اداری جدید هستید ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش رشته «مبل‌سازی کلاسیک» در زمینه صنعت از گروه مکانیک قرار دارد. * معرفی رشته صنعت چوب در ایران سابقه تاریخی داشته و به عنوان صنعت مادر معرفی شده اس ...