فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان
صفحه اصلی نکاتی راجب خرید میز ناهار خوری

نکاتی راجب خرید میز ناهار خوری

قبل از خرید میزناهار خوری بخوانید
قبل از خرید میزناهار خوری بخوانید

نکاتی که برای خرید میز ناهار خوری باید بدانید چیست ؟

امروزه میزناهار خوری یکی از وسایل اصلی خونه بشمار می رود ودر هر منزلی دیده می شود . قبلا میز ناهار خوری در منزل های متراژ بالا اسفاده می شد اما الا در هر نوع منزلی دیده می شود و  یکی از وسایل ضروری اشپزخانه محسوب می شود .

 برای خرید میز ناهار خوری بدون داشتن اطلاعات به بازار نرویئ و خرید کنید و  قبل از ان اطلاعاتی راجب خرید میز ناهارخوری داشته باشید تا یک خرید خوب را تجریه کنید .

میزناهارخوری

نکات خرید میز ناهار خوری

اگر شما داری قد معمولی هستید و در منزل شخص قد بلند ندارید میز ناهار خوری را یکم کوتاه تر از حد معمولی بگیرید . اندازه ی استاندار میز ناهار خوری با قد شما به صورتی است که میز ناهار خوری تا زیر قفسه سینه شما باشد . و حد فاصل ارنج و بدن به طور استاندارد 40 سانت است .

هنگامی شکه شما غذا می خورید بدن شما باید راحت باشد نه کوتاه باشد که هنگام خوردن غذا خسته شوید . نه انقدر بلند باشد که موقع غذا خوردن احساس خفگی به شما دست دهد .

شما باید هنگام غدا خوردن از غذا لذت ببرید اگر در غیر این صورت باشد شما در خوردن عجله می کنید و غذا به خوبی هضم نخواهد شد .

امروزه افرادی که منزل های متراژ بالایی دارند از میز های 12 نفره استفاده می کنند که امروزه طرفدار زیادی دارد و اکثرا از این وسیله برای پر کردن منزل خود استفاده می کنند . به علت پر فروش بودن این میز های ناهارخوری سازنده های مبل ها سعی دارن میزناهار خوری هی مجلل تری از این اندازه طراحی کنند و به بازار عرضه کنند . معمولا از میزناهارخوری 12 نفره برای مهمان ها استفاده می کنند . اکثرا خانواده ها دارای 2 دست میز ناهار خوری هستند یکی برای خانواده خود و یکی برای پذیرایی از میهمان ها . میز ناهار خوری از 2 نفره شروع شده و تا 28 نفره می باشد .

میز-ناهار-خوری

 برترین برند ها

برترین برند های میز ناهار خوریwood Modern  و Italy style است اگر هزینه برای شما مهم نیست و می خواهید از برندهای معروف در بازار خریداری  کنید کترین هزینه برای این برند ها در سایز 12 نفره 7 میلیون تومان است .

قیمت میز ناهار خوری

میز ناهار خوری در بازار قیمت های متنوعی دارد و از 50 هزار تومان (ناهار خوری 2 نفره ) شروع می شود تا 50 میلیون تومان و حتی بیشتر نیز هست که این قیمت به عواملی مثل برند ، جنس چوب ، تعداد نفرات و پارچه بستگی دارد .

بهترین جنس چوب

بهترین جنس چوب برای میز چوب بامبو و چوب سیاه می باشد . این چوب ها در سرما و گرما تست شده اند و سربلند بیرون امده اند و جزو مقاوم ترین چوب ها می باشد که برای ساخت میز ناهار خوری گزینه ی مناسبی هستند .

مطالب مرتبط با نیازمندیهای مبلمان

کاناپه سه نفره مبل راحتی گذاشتن یک کاناپه سه نفره در یک قسمت ازگوشه منزل مناسب با دکوراسیون می تواند به زیبایی منزل شما کمک کند . امروزه در بازار کاناپه های سه نفره با رنگ بندی و طرح پارچه های مختل ...

رگلاژ و جک : جهت رگلاژ یا تنظیم جک توسط آچار آلن به مقدار یک میلیمتر پیچ تنظیم باد روی جک را باز کرده تا مقداری از گاز داخل جک خالی شود و دوباره محکم میگردد.   آزمون تنظیم جک رگلاژ:  ...

ویژگی های مبل استیل مبل استیل یا همان مبل سلطنتی تقریبا مثل هم هستند و لی مبل راحتی کاملا با مبل سلطنتی متفاوت است . مبل استیل به علت استفاده از تشک دوبل در ان سنگین تر است و همچنین برای تمیز کر ...

در تعریف کاناپه ها اصطلاحات زیادی بکار میرود و معمولا یکی از جامعترین ترین تعریف آن نوعی مبل سه الی چهار نفره است که به منظور نشستن افرادی که بیش از یک نفر هستند بکار میرود البته به دلیل تنوع در رو ...

یک انتخاب مناسب برای خرید مبلمان راحتی ارزان از آنجا که مبل یک قطعه اصلی مبلمان است، رنگی که برای مبل انتخاب میکنید ، دیگر قسمت دکور اتاق را مطلع خواهید کرد . کاناپه های خنثی انعطاف پذیر ترین گزینه ...