فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان
صفحه اصلی نکاتی راجب خرید میز ناهار خوری

نکاتی راجب خرید میز ناهار خوری

قبل از خرید میزناهار خوری بخوانید
قبل از خرید میزناهار خوری بخوانید

نکاتی که برای خرید میز ناهار خوری باید بدانید چیست ؟

امروزه میزناهار خوری یکی از وسایل اصلی خونه بشمار می رود ودر هر منزلی دیده می شود . قبلا میز ناهار خوری در منزل های متراژ بالا اسفاده می شد اما الا در هر نوع منزلی دیده می شود و  یکی از وسایل ضروری اشپزخانه محسوب می شود .

 برای خرید میز ناهار خوری بدون داشتن اطلاعات به بازار نرویئ و خرید کنید و  قبل از ان اطلاعاتی راجب خرید میز ناهارخوری داشته باشید تا یک خرید خوب را تجریه کنید .

میزناهارخوری

نکات خرید میز ناهار خوری

اگر شما داری قد معمولی هستید و در منزل شخص قد بلند ندارید میز ناهار خوری را یکم کوتاه تر از حد معمولی بگیرید . اندازه ی استاندار میز ناهار خوری با قد شما به صورتی است که میز ناهار خوری تا زیر قفسه سینه شما باشد . و حد فاصل ارنج و بدن به طور استاندارد 40 سانت است .

هنگامی شکه شما غذا می خورید بدن شما باید راحت باشد نه کوتاه باشد که هنگام خوردن غذا خسته شوید . نه انقدر بلند باشد که موقع غذا خوردن احساس خفگی به شما دست دهد .

شما باید هنگام غدا خوردن از غذا لذت ببرید اگر در غیر این صورت باشد شما در خوردن عجله می کنید و غذا به خوبی هضم نخواهد شد .

امروزه افرادی که منزل های متراژ بالایی دارند از میز های 12 نفره استفاده می کنند که امروزه طرفدار زیادی دارد و اکثرا از این وسیله برای پر کردن منزل خود استفاده می کنند . به علت پر فروش بودن این میز های ناهارخوری سازنده های مبل ها سعی دارن میزناهار خوری هی مجلل تری از این اندازه طراحی کنند و به بازار عرضه کنند . معمولا از میزناهارخوری 12 نفره برای مهمان ها استفاده می کنند . اکثرا خانواده ها دارای 2 دست میز ناهار خوری هستند یکی برای خانواده خود و یکی برای پذیرایی از میهمان ها . میز ناهار خوری از 2 نفره شروع شده و تا 28 نفره می باشد .

میز-ناهار-خوری

 برترین برند ها

برترین برند های میز ناهار خوریwood Modern  و Italy style است اگر هزینه برای شما مهم نیست و می خواهید از برندهای معروف در بازار خریداری  کنید کترین هزینه برای این برند ها در سایز 12 نفره 7 میلیون تومان است .

قیمت میز ناهار خوری

میز ناهار خوری در بازار قیمت های متنوعی دارد و از 50 هزار تومان (ناهار خوری 2 نفره ) شروع می شود تا 50 میلیون تومان و حتی بیشتر نیز هست که این قیمت به عواملی مثل برند ، جنس چوب ، تعداد نفرات و پارچه بستگی دارد .

بهترین جنس چوب

بهترین جنس چوب برای میز چوب بامبو و چوب سیاه می باشد . این چوب ها در سرما و گرما تست شده اند و سربلند بیرون امده اند و جزو مقاوم ترین چوب ها می باشد که برای ساخت میز ناهار خوری گزینه ی مناسبی هستند .

مطالب مرتبط با نیازمندیهای مبلمان

چرا مبل تخت خواب شو بخریم ؟ نکات ضروری برای خرید بعضی افراد هستند که مشکل کمبود فضا در اتاق خوب را دارند و نمیتوانند برای اتاق یک دست تخت خواب بگذارند و این باعث اذیت شدن شان می شود . ما به شما پیش ...

قبل از اینکه به تشریح این دلایل بپردازیم اول توضیح مختصری راجب ساختار مدرن کلاسیک برای شما می دهیم . مبلمان مدرن کلاسیک یا مبلمان نیمه استیل چگونه مبلی است ؟ مبلمان مدرن کلاسیک ادغام دو مدل ...

مبل استیل  و مبل راحتی : همیشه در هنگام خرید و بصورت آگاهانه در ذهن داشته باشید که مبل ها به دو گروه راحتی و استیل طبقه بندی می شوند. مبل راحتی : مبل های راحتی همیشه در جلد تمام پارچه آشکار ...

چرم : چرم یک ماده با دوام و قابل انعطاف است که به وسیله برنزه کردن پوست حیوانات  ایجاد می شود،  این می تواند در مقیاس های تولید از صنعت مبلمان و صنعت پوشاک تولید و مورد استفاده قرار گیرد. ...

میل کلاسیک و ویژگی های این مبلمان مبل کلاسیک چیست ؟ به چه مبلی کلاسیک می گویند ؟ چه نوع مبلی کلاسیک هستش ؟ فرق مبل کلاسیک با مبل سلطنتی در چیست ؟ ایا مبلمان کلاسیک همان مبل استیل است ؟ این ها س ...