فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان
صفحه اصلی مبل راحتی و مبل استیل| راهنمای خرید

مبل راحتی و مبل استیل| راهنمای خرید

خرید مبل با کیفیت مبا راحتی و مبل استیل نحوه ی ساخت مبلمان
خرید مبل با کیفیت مبا راحتی و مبل استیل نحوه ی ساخت مبلمان

ویژگی های کلیدی از مبل های با کیفیتهنگامی که برای خرید مبل جدید خود می آید، اولین چیزی که معمولا توجه شما را جلب می کند یک طراحی جذاب است . پیدا کردن یک قطعه با یک نگاه قابل توجه اغلب می تواند مورد از عشق در نگاه اول باشد ، و شما ممکن است خود را در حال حاضر با توجه به چگونه می تواند متناسب با ظاهر خانه خود را پیدا کنید .

با این حال ، گفته می شود که زیبایی تنها پوستی است که عمیق به مبل راحتی نیز اعمال می شود . مقدار زیادی از مبلمان تولید شده در آنجا وجود دارد که ممکن است به نظر برسد اما در عرض چند ماه آن شروع به سقوط و محو شدن می کند ، و شما را از خرید مبل خود پشیمان می کند .

در اینجا در مبل توسط Saxon ، ما می خواهیم شما را با اعتماد به نفس کامل و دانش که شما در چیزی است که نه تنها به نظر می رسد بزرگ ، اما به طول عمر ادامه خواهد داد . برای کمک به این کار ، ما این راهنمای را به پنج ویژگی کلیدی  مبل راحتی را تشکیل میدهند و چرا آنها مهم هستند ، ساخته ایم . برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید .


جنس چهارچوب


هر صندلی با کیفیت نیاز به یک چهارچوب ساخته شده دارد که به شکل کلی و یکپارچگی آن را حفظ می کند . قاب این اسکلت است که هر بخشی از مبل استیل را با هم نگه می دارد و به همین دلیل بسیار مهم است که آن قوی و قوی باشد - قادر به استفاده روزمره بدون از دست دادن راحتی است .
بسیاری از تولیدکنندگان از ترکیبات فلزی یا چوب برای طرح های معاصر خود استفاده می کنند ، اما انتخاب معماران سنتی ،  چوب سخت است ، که در طول تاریخ و تا به امروز ، صاحب مبل ها بوده است . فریم های فلزی می توانند محکم باشند اما همچنین می توانند با تغییرات فصلی رطوبت ، اکسیداسیون شوند . فریم های کامپوزیت چوبی ارزان تر از تولید می باشند ، اما قدرت چوب یا فلزات کمتری دارند .
ما معتقدیم که روش های چوبی سنتی چوبی بهترین انتخاب برای تولید یک قطعه با کیفیت بالا از مبلمان پایدار است . به طور خاص ، چوب تره فرنگی را ترجیح می دهیم ، که به خوبی با استحکام و سهولت کار با آن مشهور است . به سادگی گذاشته می شود ، چوب راش کیفیتی یک قاب طولانی و قابل اعتماد برای مبل سفارشی را تضمین می کند .

دلیل این امر این است که چوب جنگلی راش بسیار مناسب است زیرا صنایع دستی به کیفیت طبیعی خود می رسند . درخت دارای یک تنه بلند و بی نظیر با شاخه های چند شاخه است که چوب سخت را با دانه های مستقیم تولید می کند . این نوع دانه اجازه می دهد چوب برای حفظ شکل خود را در طول سال ها ، به عنوان هیچ تغییری در دانه وجود دارد که می تواند پیچ ​​و تاب و یا چرخش تشویق . فقدان شاخه های جانبی در درخت راش همچنین به معنی چوب است مقاومت در طول طول آن ، به عنوان گره می تواند نقاط ضعف .

در سال های اخیر ، تولید کنندگان مبل راحتی برای استفاده از مخلوطی از تخته چوبی برای فریم ها رایج تر شده اند . این صرفا یک هزینه صرفه جویی در ورزش است و هیچ پایه ای در طراحی خوب یا ساخت و ساز ندارد . در Saxon ، ما در حال ساخت ریل های روکش جامد در ساخت قاب های ما استفاده می کنیم .

مبل راحتی
مفاصل چهارچوب


در حالی که یک ماده چسبنده قوی مانند چوب جنگلی راش میتواند در طول ، عرض و ارتفاع مبل خودتان قدرت را به دست بیاورد ، همچنین چگونگی اتصال هر قطعه به هم بسیار زیاد است . نوع مناسب کارخانه سازی ، که توسط یک کارشناس حرفه ای انجام می شود ، می تواند قدرت و دوام یک قاب مبل را افزایش دهد .

ماشین آلات مدرن پنوماتیک به این معنی است که چوب را می توان به طور موثر با استفاده از اساسی فلزی متصل کرد . این روش صرفه جویی در هزینه معمولا صرفه جویی در ساخت و ساز فریم تولید می شود . با این حال ، هیچ سؤال دیگری وجود ندارد که محصول محصول دارای قدرت و دوام کمتری نسبت به روش سنتی اتصال چوب به وسیله اتصال مناسب با رول های چوبی و چسب های چوبی متخصص است .

در اینجا در Sofas by Saxon ، تمام اتصالات ساخت و ساز بزرگ در فریم های ما هر دو چسب و  dowelled ، با علاوه بر تقویت بلوک گوشه پیچ در مناطق حیاتی است . گاهی اوقات از اتصالات فلزی استاندارد استفاده می کنیم تا قطعه های شکل دهنده را در مناطق بدون استرس ضمیمه کنیم .


پر کردن کوسن


کوسن ها به شما کمک می کنند تا شما راحت باشید  و همچنین فرم و حجم مبل خود را ارائه دهید . برای خرید مبل احساس و نگاه سفارشی تعیین خواهد کرد که کدام پرچم استفاده می شود . رایج ترین آنها عبارتند از : فوم، پر ، و فیبر پلی استر - هر کدام دارای خواص خاص خود هستند و کیفیت های مختلفی را اضافه می کنند . مواردی نیز وجود دارد که دو یا هر سه از این مواد  برای دستیابی به نتیجه مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند . همه ی این ها شما را در انتخاب مبل راحتی کمک خواهد کرد .

مبل راحتی
فوم


فوم با مخلوط کردن دسته ای از مواد شیمیایی که درمان می شود و سپس به شکل بلوک بزرگ، مانند یک کیک اسفنجی غلیظ افزایش می یابد. بزرگترین مزیت این مواد این است که آن را یک احساس نرم در حالی که داشتن قابلیت ذاتی است، که اجازه می دهد شکل خود را پس از کسی که بر روی مبلمان نشسته است، بهبود می یابند.
سختی یا نرمی مواد مورد استفاده و میزان حباب های هوا که در طول فرآیند پخت ایجاد می شود ، هر دو احساس کلی و تراکم فوم حاصل را تعیین می کند . مواد مادی و کمتر هوا در فوم وجود دارد ، تراکم آن بیشتر است . در نتیجه ، مخالف نیز درست است . به طور کلی ، چگالی بالاتر ، فوم گران تر و با کیفیت بهتر است .
 شما می توانید مطمئن باشید ما فقط با استفاده از کف مناسب با کیفیت در مبلمان . این چیزیست  که برخی از شرکت ها در تلاش برای کاهش هزینه ها هستند ، اما زمانی که مواد ارزان تر از زیر استفاده می شود ، مبل با کیفیت نخواهد بود .

مطالب مرتبط با نیازمندیهای مبلمان

مبل مخملی : مخملی نوعی پارچه  بافته شده است که در آن رشته های برش به طور مساوی توزیع شده اند و دارای یک توده متراکم اند، به طوری که احساس راحتی مشخصی دارند و به فرد حس نرمی و لطافت القا میکند مخم ...

تعمیرات مبلمان :  تعمیر مبل یکی از کار های تخصصی در حرفه نجاری می باشد که اکثر مواقع با تعویض قطعه شکسته همراه است در چه مواردی مبل ها نیاز به تعمیر دارند : ـ شل شدن مبل و صدای ناهنجار آن ...

یکی از زیبا ترین نوع دکوراسیون کاربرد رنگ طلایی در مبلمان است بطوری که این نوع رنگ مبل به خانه یک نظم منسجم می بخشد. ظرافت مبل ها : مبلمان با رنگ طلایی زمانی زیبا و منسجم است که همراه با طرح های ...

یکی از مهم ترین مراحل طراحی وساخت مبلمان چوبی مد نظر گرفتن اتصال آن است.اتصالات چوبی از زمان قدیم تا به امروز مورد توجه تولیدکنندگان سازه های چوبی بوده است. که آنها دلیل علمی برای استفاده از اتصال چوب ...

در تعمیرات مبل نکته مهم این است که از خود سوال کنید آیا مبل شما ارزش تعمیر را دارد یا نه؟ که در جواب آن باید ببینید اگر مبل شما کلاف خوبی دارد و بدون هرگونه شکستگی است، می‌توانید به فکر تعمیر آن ...