فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان
صفحه اصلی کاربرد میز عسلی و پاک کردن لکه های میز عسلی

کاربرد میز عسلی و پاک کردن لکه های میز عسلی

میز عسلی | کاربرد میز عسلی | پاک کردن لکه میز عسلی | خرید میز عسلی |
میز عسلی | کاربرد میز عسلی | پاک کردن لکه میز عسلی | خرید میز عسلی |

در حالی که هدف از یک میز عسلی ممکن است واضح باشد، اما استفاده های متنوعی برای آن وجود دارد. میز عسلی را می توان برای موارد رسمی یا غیر رسمی استفاده کرد. میز عسلی می تواند در برابر وزن چیزی ظریف به عنوان مثال یک فنجان چای مقاومت کند. یک میز عسلی برای کودکان و بزرگسالان به دلایل مختلف به طور یکسان استفاده می شود. در بریتانیا اولین میز های عسلی چوبی در اواخر دوره ویکتوریا ساخته شده است.

کاربرد میز عسلی در گذشته

در گذشته یک میز عسلی در اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی قرار داشت. از میز عسلی برای نوشیدن قهوه یا چای بعد از ظهر و یا خوردن اسنک در حال مکالمه های اجتماعی و تجاری مورد استفاده قرار میگرفت . این موارد اغلب شامل بهترین چینی، خیاطی و سرویس چای نقره ای در بالای میز سنگ مرمر بود. و اگر بخواهیم به طور خلاصه کاربرد میز عسلی را در گذشته بگوییم این است که از آن میز ها برای خوردن چایی در مراسم رسمی خود استفاده میکردند.

 

میزعسلی

 

کاربرد اصلی میز عسلی در حال حاضر

امروزه میز عسلی چوبی نیز می تواند در یک محیط غیر رسمی استفاده شود. برای مثال از آن میز های برای نوشیدن چایی و یا تنقلات هنگام دیدن بازی های بسکتبال و فوتبال و یا دیگر رویداد های ورزشی  و یا همچنین دیدن یک فیلم با خانواده و یا در اتاق نشیمن استفاده می شود.

دکوراسیون تزئینی

میزهای عسلی در موارد رسمی بیشتر برای دکوراسیون های تزئینی استفاده می شود. این میز ها ممکن است از چوب، شیشه، ترکه یا چوب، سنگ مرمر یا سنگ ساخته شود. آنها اغلب یک دکوراسیون گل، کتاب را نشان می دهند. همچنین می توانید برای زیبا  کردن منزل و یا محل کار خود بهتر است لوازمی که بر روی میز های عسلی خود قرار می دهید در رنگ های لطیف و کم رنگ مانند آبی کم رنگ و یا ملایم باشد.البته همچنین می توانید از رنگ های متنوع در کنار یکدیگر استفاده کنید. همچنین می توانید برای چینش درست باید آرمون و خطای بیشتری انجام دهید. یک روش دیگر هم توصیه می شود که برای ظاهری یکدست و مرتب از اجسامی با یک رنگ و یک شکل استفاده شود.

 

 

میزعسلی

ذخیره سازی

بعضی از خانواده ها از یک میز عسلی برای ذخیره کتاب ها، مجلات، روزنامه ها یا پازل ها استفاده می کنند. دیگران می توانند از آن به عنوان ذخیره سازی برای یک مرکز تکالیف و فضای سازمانی برای خانواده ها استفاده کنند. و لوازمی که به آن های نیاز دارند و میخواهند به راحتی در دسترسشان باشد را روی میز عسلی خود قرار می دهند تا در مواقعی که به آن نیاز دارند از آن استفاده کنند.

تعطیلات

کودکان ممکن است پازل های سرگرم کننده خود  و یا بازی خود را بر روی میز عسلی قرار دهند. مدل های نمایش داده شده یا پازل را می توان در اتاق خانواده نشان داد. یک بازی ساده از کارت ها یا چکرز ها می تواند توسط والدین و کودک بر روی میز قهوه قرار داد و ار بازی کردن بر روی آن میز ها لذت برد.

 

مبل

 

نحوه پاک کردن لکه از روی میز عسلی

با گذشت زمان، مایع / نوشیدنی، گرما و سیگار، روغن و خاک می تواند لکه های ناخوشایندی بر روی میزهای عسلی و سایر وسایل خانگی ایجاد کند. در حالی که اکثر پاک کننده های چوب به آسانی می توانند برخی از لکه ها را از بین ببرند، آنها فقط می توانند تا آن موقع بمانند. با چند مورد اقلام و محصولات خانگی ساده، می توانید لکه ها را از یک میز قهوه حذف کنید و مبلمان خود را دوباره به حالت جدید بازگردانید.

لکه ها را از یک میز عسلی چوبی با خمیر دندان، نوشابه و آب حذف کنید. حدود 1 قاشق چایخوری پودر و خمیر دندان به لکه اضافه کنید. از یک پارچه استفاده کنید تا خمیر دندان و نوشابه های گازدار را روی لکه ها بمالید. خمیر دندان را از میز عسلی با یک پارچه مرطوب دوم پاک کنید. اجازه دهید تا میز خشک شود.

 

میز-عسلی

 

از آب لیمو برای پاک کردن علائم از یک میز قهوه استفاده کنید. ابتدا مناطق آسیب دیده را با پاک کننده تمیز کنید تا سطح خیس شود. با یک حوله پارچه خشک کنید. حداقل 1 تا 2 قاشق غذاخوری از آب لیمو بر تمام مناطق آسیب دیده بریزید ، با یک پارچه در یک حرکت دایره ای مالش دهید تا لکه ها شروع به بلند شدن کنند. برای پاک کردن لکه های سیگار از میز قهوه یک روغن مایع روغن زیتون و رب فلفل سبز استفاده کنید. از یک پارچه برای خراش دادن منطقه تا زمانی که رنگ سوزش ناپدید می شود استفاده  کنید و با یک پارچه خشک و تمیز آن را پاک کنید

از آمونیاک برای لکه های مایع و نوشابه استفاده کنید. اکثر مایعات حاوی اسیدها و سایر مواد تشکیل دهنده است که می توانند روی میز های عسلی لکه ای درست کنند و باعث شود برای برداشتن لکه ها دچار مشکل شوید. با استفاده از یک پارچه مرطوب، 1 قاشق چایخوری آمونیاک روی لکه بریزید و اجازه دهید آمونیاک به مدت 5 تا 10 دقیقه بماند. تمیز کردن را با یک پارچه خشک آغاز کنید و روی میز قهوه را با یک چوب تمیز کنید.

 

میز-عسلی

 

برای پاک کردن رنگ سنگین بر روی میز عسلی ، از سفید کننده قوی استفاده کنید. در قسمت هایی از میز عسلی که هیچ لکه ای ندارید نوار بزنید، بنابراین به مناطق که لکه ندارند آسیب نمی رسانید. یک آزمایش در منطقه آسیب دیده با ریختن مقدار کمی از سفید کننده بر روی لکه، اجازه می دهد سفید کننده به مدت 15 دقیقه حل و فصل شود. در صورتی که لکه نازک نباشد، در تماس با یک شرکت بازسازی چوب حرفه ای برای خدمات تمیزکاری حرفه ای و راهنمایی مشورت کنید. اگر لکه ناپدید می شود، سفید کننده را بر روی مناطق آسیب دیده بریزید و اجازه دهید آن روی لکه خشک شود. هنگامی که سفید کننده کاملا خشک شده است، میز قهوه را با آب و سرکه سفید بشویید.

 

 

میز

مطالب مرتبط با نیازمندیهای مبلمان

یکی از زیبا ترین نوع دکوراسیون کاربرد رنگ طلایی در مبلمان است بطوری که این نوع رنگ مبل به خانه یک نظم منسجم می بخشد. ظرافت مبل ها : مبلمان با رنگ طلایی زمانی زیبا و منسجم است که همراه با طرح های ...

لولای قابلمه ای و دوطرفه: لولای قابلمه ای و دوطرفه رایجترین لولا های موجود در بازار بشمار میروند که بر حسب نوع کاربرد در شرکت ها، ویلا های چوبی، سازه های پوستی و... بکار میروند و معمولا برای گیرایی ...

خرید مبل راحتی و مقایسه آن با مبلمان استیل و نکات خرید مبل راحتی شاید بار ها برایتان پیش امده باشد که در انتخاب مبل ترید داشته باشید و ندانید که کدام مبل برا بخریید مبل راحتی یا مبلمان دیگر ما در ا ...

جلسات : منظور از مبلمان اداری قسمت جلسات چینش مبلمان(میز و صندلی) با  پلان مستطیل شکل می باشد که در آن از  مبلمانی  استفاده می شود که داری پشتی و کفی نرم باشد و اغلب در وسط این پلان یک ...

هیچ اداره ای نمی تواند بدون صندلی اداری باشد و البته وقتی صحبت از صندلی اداری می شود، بهتر است که همیشه ارگونومی باشد. به یاد داشته باشید که افرادی که در دفتر حضور دارند، احتمالا به مدت حداقل 8 ساعت د ...