فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت صنايع چوبی پاسار،روجين آريا، طراحی دکوراسیون تی وی روم

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/26 بازدید : 356

: تهران - تهران - خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید خلیل حسینی، پلاک 8، طبقه سوم، واحد 3

021-88745781 :

021-88742540 :

info@pasarwood.com :

متن آگهی شرکت صنايع چوبی پاسار،روجين آريا، طراحی دکوراسیون تی وی روم در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت صنايع چوبی پاسار،روجين آريا، طراحی دکوراسیون تی وی روم:

شرکت صنايع چوبی پاسار (روجين آريا) در سال 1365 با هدف طراحي و توليد سيستمهاي اداري و کابينتهای آشپزخانه شروع به کار کرد. چندی بعد پس از تحولی که در دهه 70 و 80 در صنعت دکوراسيون داخلی و صنايع چوبی رخ داد، اين شركت با وارد كردن چندين دستگاه مجهز صنايع چوب از كشور آلمان، شروع به توليد سيستم هاي اداري و آشپزخانه با متريال جديد نمود و با مديريت صحيح توانست چندين پروژه را در سطح كشور به پايان برساند.

همچنين اين شركت موفق شد با حضور در چندين نمايشگاه در خارج از كشور بازار خوبي در كشورهاي آفريقائي داشته باشد و چندين پروژه بزرگ را به انجام رساند.

در سال 1384 همگام با پيشرفت و توسعه صنعت چوب، مدرنيزه شدن معماری داخلی و همچنين جهت رقابت با ديگر توليد کنندگان در ايران و کشورهای صاحب تکنولوژی، مديريت اين مجموعه با يک تفکر ناب، طرح يکپارچه سيستم مديريتي( MIS ) را به اجرا گذاشت و شرکت را به سمت مدرن و علمی شدن سوق داد.

در حال حاضر کليه واحدهای اين شرکت در يک سيستم هماهنگ با اجرای کار تيمی به دنبال ارائه بهترين خدمات با بالاترين کيفيت و متنوع ترين و زيبا ترين مدلها در زمينه توليد : کابینت آشپزخانه،پارتيشين، دكوراسيون اداری، منزل، فروشگاه و نیز سایر زمینه های مربوط به MDFبه مشتريان محترم هستند و تا به حال توانسته اند محيطی ماندگار برای مشتريان خود فراهم سازند.

جدیدترین آگهی های مربوط به میز تلویزیون TV | میز LCD و LED در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به میز تلویزیون TV | میز LCD و LED در استان تهران

جدیدترین آگهی های میز تلویزیون TV | میز LCD و LED در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه میز تلویزیون TV | میز LCD و LED