فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گروه صنعتی سروستان، تولید کننده مبلمان اداری و مصنوعات چوبی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/01 بازدید : 341

: تهران - چهاردانگه - چهاردانگه,شهرک گلشهر,خیابان شهدا, خیابان صنعت,انتهای خیابان گیلانی,خیابان سرو,پلاک 3,کارخانه سرو

021-55264583 :

021-55247880 :

info@sarvestangroup.ir :

متن آگهی گروه صنعتی سروستان، تولید کننده مبلمان اداری و مصنوعات چوبی در استان تهران و شهر چهاردانگه را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه صنعتی سروستان، تولید کننده مبلمان اداری و مصنوعات چوبی:

گروه صنعتی مصنوعات چوبی سروستان درسال1376 فعالیت خودرادرزمینه تولید مبلمان منزل شروع نموده پس ازمدتی رونق بازارو تقاضای بالا به علت کیفیت بالای محصولات این شرکت اقدام راه اندازی خط تولید سرویس های غذاخوری وسرویس خواب درسال 1382 نمود ودرسال 1389 واحد صنایع اداری این مجموعه نیز تاسیس شد.

درحال حاضراین شرکت به عنوان یکی از مدرنترین و باتجربه ترین کارخانه های تولید صنایع چوبی درکشور شناخته شده ودرفضایی به مساحت حدودا 6000 هزار مترمربع درحال فعالیت میباشد.
این واحد تولیدی بابهره گیری از علم وتجربه مهندسین طراح وبرترین اساتید کارآمد ایرانی وبا استفاده از بهترین ومرغوبترین مواداولیه به امر تولید انواع میلمان, سرویس های غذاخوری ,سرویس خواب وصنایع اداری با کیفبت بسیار بالا درسطح بازارهای جهانی نموده است.

مدیران این مجموعه با به کارگیری مدیریت کیفیت جامع(TQM) وبهبود در روش های سنتی انجام کار در راستای کیفیت روز افزون محصولات خود تلاش مضاعف نموده تا محصولاتی با کیفیت بسیار بالا وقیمتی مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

واحد فروش این شرکت محصولات تولید شده را در شعبات این شرکت در تهران وسایر استانهای کشور بدون واسطه وبا نازلترین قیمت در اختیار مشتریان قرار میدهد.شرکت سروستان مفتخر به تجهیز هتل های بزرگ تهران,کیش و مشهد و.. مجتمع های پارس جنوبی و بسیاری دیگر از شرکت ها در زمینه تجهیز سالن های غذاخوری ,مبلمان,فایل ها وکتابخانه های اداری و دکوراسیون بوده و آماده قرارداد با شرکتها ودانشگاهها و سازمانهای کشور می باشد.

رضایتمندی مشتریان از محصولات این شرکت موجب دلگرمی پرسنل سروستان بوده و به عنوان هدف اصلی و سرلوحه این شرکت قرار دارد.مدیریت این مجموعه همواره از نظرات,انتقادات وپیشنهادهای سازنده شما مشتریان عزیز استقبال نموده و قدردان مردم عزیز کشورمان به عنوان حامیان واقعی صنعت داخلی می باشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر چهاردانگه

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان تهران و شهر چهاردانگه

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری