فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان آرتمن، ارائه انواع مبلمان اداري،صندلی مديريت،کارشناسی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/17 بازدید : 334

: تهران - تهران - خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح شمالی، پلاک 366، واحد 1

021-88752575 :

artmanfurniture :

artmanfurniture :

متن آگهی مبلمان آرتمن، ارائه انواع مبلمان اداري،صندلی مديريت،کارشناسی در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان آرتمن، ارائه انواع مبلمان اداري،صندلی مديريت،کارشناسی:

در یک محیط کاری مهمترین بخش، داشتن یک فضای کاری مناسب است که به فرد اجازه دهد، در حالت راحت بنشیند و وظایفش را انجام دهد. صندلی اداری یکی از لوازمی است که باید در طراحی و ساخت آن حتماً استانداردها و نکات ایمنی و حفاظتی رعایت شود. شرکت آرتمن با هدف ارائه انواع مبلمان اداري شامل صندلي هاي مديريتي، کارشناسی و کارمندي مفتخر است خدمات خود را به مشتریان محترم معرفي نمايد. در طراحی و تولید محصولات شرکت آرتمن، نکات ارگونوميک مطابق با خصوصیات فیزیکی و شرایط کاری مصرف کنندگان ایرانی لحاظ گرديده است. شایان ذکر است کليه محصولات آرتمن دارای 3 سال گارانتی می باشند.

گواهینامه ها:
در یک محیط کاری مهمترین بخش، داشتن یک فضای کاری مناسب است که به فرد اجازه دهد، در حالت راحت بنشیند و وظایفش را انجام دهد. صندلی اداری یکی از لوازمی است که باید در طراحی و ساخت آن حتماً استانداردها و نکات ایمنی و حفاظتی رعایت شود.

شرکت آرتمن با هدف ارائه انواع مبلمان اداري شامل صندلي هاي مديريتي، کارشناسی و کارمندي مفتخر است خدمات خود را به مشتریان محترم معرفي نمايد. در طراحی و تولید محصولات شرکت آرتمن، نکات ارگونوميک مطابق با خصوصیات فیزیکی و شرایط کاری مصرف کنندگان ایرانی لحاظ گرديده است. شایان ذکر است کليه محصولات آرتمن دارای 3 سال گارانتی می باشند.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری