فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

تولید سرویس خواب گالری مبل لمکده

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/29 بازدید : 679

: تهران - تهران - تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بالاتر از چهارراه یافت آباد، نبش خیابان آزادی، مجتمع پارسه، طبقه دوم،

021-66646549 :

info@lamkadeh.ir :

lamkadeh :

lamkadeh.ir :

متن آگهی تولید سرویس خواب گالری مبل لمکده در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

تولید سرویس خواب گالری مبل لمکده:

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.

هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، به ویژه کالای تخصصی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان این گونه کالاها پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

توضیحی بر فعالیت مبلمان لمکده:

مبلمان لمکده از سال 1371 فعالیت خود را در صنعت مبلمان با تولید میز وصندلی ناهار خوری آغاز نمود و رفته رفته فعالیت خود در نوع کالا وتنوع گسترش دادو از ابتدای امر تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان نموده است .

چرا لمکده اقدام به فروش آنلاین مبلمان لمکده به آدرس اینترنتی lamkadeh.ir را طرح ریزی و آغاز نمود ؟

از آنجاییکه طی سالیان خریدارانی به ما اعتماد کردن و از محصولات ما تهیه و استفاده نمودند وکیفیت محصولات موجب شد اعتماد به اطمینان منجر شود ،هم اکنون میتوانن از هر کجای کشور عزیزمان بدون صرف وقت زیاد و با چند کلیک کالای مورد نیاز خودشان را از محصولات ما تهیه کنند .

ایجاد این فروشگاه اینترنتی مبلمان لمکده موجب شده ما قادر به حذف هزینه های جاری فروشگاهی خود از قیمت کالاها باشیم و مشتری کالا را با کیفیت مناسب و قیمت واقعی خریداری نماید .

برای رسیدن به اهدافمان ما به انتقاد و پیشنهاد شما نیازمندیم .

-مگر میشود بدون دیدن پارچه و خود مبل وتست راحتی آن مبل را خرید؟

این سوال را ما زیاد شنیدیم ولی با همه مشکلاتی که سر راه ما بود این سایت را راه اندازی کردیم و با دادن خدمات پس از فروش مطلوب ،اطمینان به مشتری وگارانتی کالا های تولیدی و سابقه و تجربه خوبی که در ذهن مشتریانمان ماندگار کرده بودیم توانستیم موفق باشیم ودادن راه حلهایی تا مشتری بتواند یک خرید خوب داشته باشد و درقسمت چگونه خرید کنم کنجانده شده است، توانستیم به موفقیت دست پیدا کنیم .

توصیه ما به شما اینست هنگام خرید مبل فقط به زیبایی آن توجه نکنید چراکه مهمترین اصل در خرید مبل کارایی آن میباشد و ما این اصل را در محصولاتی که عرضه می کنیم مد نظر قرار داده ایم .

-چگونه پاسخ سوالم را بدست بیاورم ؟

در هنگام بازدید از سایت شاید سوالاتی برای شما پیش بیاید و پاسخ آن بتواند به شما در بازدید از سایت یا خرید از فروشگاه اینترنتی مبلمان لمکده کمک کند یا سوالی خارج از سایت و خرید و بازدید داشته باشید که ما بتوانیم به شما در این امر کمک کنیم برای این منظور ما چند راه را پیشنهاد میکنیم .

1.حضوری :شما می توانید به دفتر ما بیایید و از مشاوره های ما بهره مند بشوید .

2.تلفنی :با تلفن اعلام شده تماس بگیرید

3.پاسخگوی آنلاین :در سایت قرار خواهد گرفت و خیلی راحت قادر به پرسش خواهید بود .

4.ایمیل :ایمیل ما info@lamkadeh.ir که در قسمت پایین سایت هم قرار داده شده

-مهمترین مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی مبلمان لمکده

قرار دادن اطلاعات کامل برای هر محصول برای شما چند مزیت ایجاد می کند

1-قیمت گذاشته شده برای همه یکسان است و قیمت خرید به میزان چانه زنی مشتری بستگی ندارد و با قیمت واقعی خرید می کنید .

2-مشخصات و ویژگیهای محصول کاملا مشخص و مکتوب می باشد و هنگام تحویل کالا شما خریدار گرامی می توانید با در نظر گرفتن اطلاعاتی که دارید کالای ارسالی از فروشگاه اینترنتی مبلمان لمکده را تحویل و تایید نمایید البته لازم بذکر است شما حق برگرداندن کالا رانیز دارید که شرایط آن در قسمت شرایط بازگرداندن کالا آمده است.

توصیه می کنیم اگر برای خرید به فروشگاهها و نمایشگاههای مبل مراجعه کردید حتما گفته های فروشنده در مورد محصول را درخواست کنید در فاکتور مکتوب نماید ، بسیاری از مشتریان بدلیل عدم مکتوب کردن گفته ها در هنگام تحویل کالا با مشکل مواجه شده اند و در نهایت نتوانسته اند به رضایت از خرید دست پیدا کنند .

جدیدترین آگهی های مربوط به سرویس خواب در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به سرویس خواب در استان تهران

جدیدترین آگهی های سرویس خواب در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه سرویس خواب