فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

عرضه میز جلو مبلی میز عسلی گالری مبل لمکده

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/29 بازدید : 340

: تهران - تهران - تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بالاتر از چهارراه یافت آباد، نبش خیابان آزادی، مجتمع پارسه، طبقه دوم،

021-66646549 :

info@lamkadeh.ir :

lamkadeh :

lamkadeh.ir :

متن آگهی عرضه میز جلو مبلی میز عسلی گالری مبل لمکده در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

عرضه میز جلو مبلی میز عسلی گالری مبل لمکده:

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.

هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، به ویژه کالای تخصصی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان این گونه کالاها پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

توضیحی بر فعالیت مبلمان لمکده:

مبلمان لمکده از سال 1371 فعالیت خود را در صنعت مبلمان با تولید میز وصندلی ناهار خوری آغاز نمود و رفته رفته فعالیت خود در نوع کالا وتنوع گسترش دادو از ابتدای امر تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان نموده است .

چرا لمکده اقدام به فروش آنلاین مبلمان لمکده به آدرس اینترنتی lamkadeh.ir را طرح ریزی و آغاز نمود ؟

از آنجاییکه طی سالیان خریدارانی به ما اعتماد کردن و از محصولات ما تهیه و استفاده نمودند وکیفیت محصولات موجب شد اعتماد به اطمینان منجر شود ،هم اکنون میتوانن از هر کجای کشور عزیزمان بدون صرف وقت زیاد و با چند کلیک کالای مورد نیاز خودشان را از محصولات ما تهیه کنند .

ایجاد این فروشگاه اینترنتی مبلمان لمکده موجب شده ما قادر به حذف هزینه های جاری فروشگاهی خود از قیمت کالاها باشیم و مشتری کالا را با کیفیت مناسب و قیمت واقعی خریداری نماید .

برای رسیدن به اهدافمان ما به انتقاد و پیشنهاد شما نیازمندیم .

-مگر میشود بدون دیدن پارچه و خود مبل وتست راحتی آن مبل را خرید؟

این سوال را ما زیاد شنیدیم ولی با همه مشکلاتی که سر راه ما بود این سایت را راه اندازی کردیم و با دادن خدمات پس از فروش مطلوب ،اطمینان به مشتری وگارانتی کالا های تولیدی و سابقه و تجربه خوبی که در ذهن مشتریانمان ماندگار کرده بودیم توانستیم موفق باشیم ودادن راه حلهایی تا مشتری بتواند یک خرید خوب داشته باشد و درقسمت چگونه خرید کنم کنجانده شده است، توانستیم به موفقیت دست پیدا کنیم .

توصیه ما به شما اینست هنگام خرید مبل فقط به زیبایی آن توجه نکنید چراکه مهمترین اصل در خرید مبل کارایی آن میباشد و ما این اصل را در محصولاتی که عرضه می کنیم مد نظر قرار داده ایم .

-چگونه پاسخ سوالم را بدست بیاورم ؟

در هنگام بازدید از سایت شاید سوالاتی برای شما پیش بیاید و پاسخ آن بتواند به شما در بازدید از سایت یا خرید از فروشگاه اینترنتی مبلمان لمکده کمک کند یا سوالی خارج از سایت و خرید و بازدید داشته باشید که ما بتوانیم به شما در این امر کمک کنیم برای این منظور ما چند راه را پیشنهاد میکنیم .

1.حضوری :شما می توانید به دفتر ما بیایید و از مشاوره های ما بهره مند بشوید .

2.تلفنی :با تلفن اعلام شده تماس بگیرید

3.پاسخگوی آنلاین :در سایت قرار خواهد گرفت و خیلی راحت قادر به پرسش خواهید بود .

4.ایمیل :ایمیل ما info@lamkadeh.ir که در قسمت پایین سایت هم قرار داده شده

-مهمترین مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی مبلمان لمکده

قرار دادن اطلاعات کامل برای هر محصول برای شما چند مزیت ایجاد می کند

1-قیمت گذاشته شده برای همه یکسان است و قیمت خرید به میزان چانه زنی مشتری بستگی ندارد و با قیمت واقعی خرید می کنید .

2-مشخصات و ویژگیهای محصول کاملا مشخص و مکتوب می باشد و هنگام تحویل کالا شما خریدار گرامی می توانید با در نظر گرفتن اطلاعاتی که دارید کالای ارسالی از فروشگاه اینترنتی مبلمان لمکده را تحویل و تایید نمایید البته لازم بذکر است شما حق برگرداندن کالا رانیز دارید که شرایط آن در قسمت شرایط بازگرداندن کالا آمده است.

توصیه می کنیم اگر برای خرید به فروشگاهها و نمایشگاههای مبل مراجعه کردید حتما گفته های فروشنده در مورد محصول را درخواست کنید در فاکتور مکتوب نماید ، بسیاری از مشتریان بدلیل عدم مکتوب کردن گفته ها در هنگام تحویل کالا با مشکل مواجه شده اند و در نهایت نتوانسته اند به رضایت از خرید دست پیدا کنند .

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در استان تهران

جدیدترین آگهی های میز عسلی در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه میز عسلی