فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت دکومد، پارتیشن دوجداره و پارتیشن اداری و مبلمان اداری

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/04 بازدید : 149

: البرز - كرج - آدرس کارخانه : کرج - خرمدشت - میثم 3 - نیلوفر 11 - پلاک 3

0912-3495187 :

021-26214729 :

021-89772722 :

decomodco :

متن آگهی شرکت دکومد، پارتیشن دوجداره و پارتیشن اداری و مبلمان اداری در استان البرز و شهر كرج را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت دکومد، پارتیشن دوجداره و پارتیشن اداری و مبلمان اداری:

پارتیشن دکومد تولید کننده پارتیشن دوجداره و پارتیشن اداری با هدف ارائه خدمات مطلوب در زمینه دکوراسیون اداری و مبلمان اداری در جهت شناخت و تامین نیازهای مشتریان به این عرصه وارد و تا کنون با تولید و انتخاب مجموعه ای از بهترین محصولات و تجهیزات از جمله پارتیشن دوجداره یا همان پارتیشن اداری میز کارمندی و مدیریتی ، کمد و فایل چندکشو اداری ، پارتیشن ام دی اف ، پارتیشن چوبی ، پارتیشن MDF و ... مطابق با استاندارد کیفیت و قیمت مناسب ضمن جلب رضایت خریداران و رعایت اصول مشتری مداری خدمات شایانی در راستای همکاری با سازمانها و نهادها و شرکتهای خصوصی و دولتی ارائه نموده است.

تجربه ی ما:
ما همواره سعی کرده ایم که جزو بهترین شرکتها در زمینه تولید و فروش پارتیشن باشیم و به عنوان تولید کننده پارتیشن دوجداره اداری همواره در کنار مشتری باشیم .

اعتماد به ما:
مشتریان ما که به مجموعه ما اعتماد نموده اند بزرگترین سرمایه ما می باشند . از خداوند متعال خواستاریم نیرو و توان جبران این اعتماد و محبت شما عزیزان را به ما اعطا فرماید .

حرفه ای ها:
شرکتی که مشخصات پارتیشن خوب دارد یا این که متعهد به انجام به موقع کار می باشد . قیمت مناسب دارد و جهت سود جویی از کیفیت کار خود کاهش نمیدهد و با مشتری صادق است .

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر كرج

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان البرز

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان البرز و شهر كرج

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری