فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت چوب طرح روژان، فروش انواع مبلمان اداری و انواع صندلی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/04 بازدید : 142

: البرز - كرج - کرج-شهرک صنعتی سیمین دشت-خیابان ششم شرقی پلاک 30

0912-1777395 :

026-36603393 :

info@rojanchair.com :

rojan.deco :

متن آگهی شرکت چوب طرح روژان، فروش انواع مبلمان اداری و انواع صندلی در استان البرز و شهر كرج را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت چوب طرح روژان، فروش انواع مبلمان اداری و انواع صندلی :

همایشی با ظرفیت تولید 2000 صندلی در ماه و با بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد آغاز نموده و با مسئولیت پذیری نوآوری برخورد خوب و صادقانه با مشتری و با آمیختن تخصص و تجربه و با استفاده از فناوری روز دنیا با در نظر گرفتن حس زیبایی شناسی درصدد ساخت محصولاتی راحت مقاوم و ارگونومیک برآمده است.

این شرکت با گسترش و تجهیز واحدهای خود و بهره گیری کامل از دانش روز در طراحی و تولید محصولات خود و همچنین ارتقاء دانش فنی دامنه فعالیت خود را افزایش داده به طوری که در اواخر سال 88 اقدام به تجهیز کامل سالن های سینما کنفرانس همایش و آمفی تئاتر و دکوراسیون داخلی که شامل آماده سازی زیرکار آهنکشی دکور صوت نور عمومی نور تخصصی و تصویر میباشد نموده و در حال حاضر بعد از گذشت زمان کمی موفق به تجهیز بیش از 120 سالن در ارگان های مختلف ادارات و دانشگاه ها شده است .

از آنجایی که ارتقاء کیفیت هیچ محصولی بدون اخذ میزان رضایت مندی مشتریان ممکن نمی باشد واحد خدمات پس از فروش این شرکت با وجود گارانتی کلیه محصولات و تجهیزات به کار رفته در پروژه با حفظ ارتباط مستمر با مشتریان و ارايه راه کارهایی جهت بهره برداری مناسب از سالن در خدمت مشتریان محترم می باشد. این شرکت افتخار دارد که کلیه محصولات خود را پنج سال گارانتی و ده سال وارانتی می نماید

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر كرج

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان البرز

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان البرز و شهر كرج

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری