فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

صنایع چوب فرهنگ، تولید مبلمان منزل و انواع محصولات چوبی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/08 بازدید : 340

: قم - قم - دفتر فروش قم: بلوار امين – بلوار شهيد صدوقي – ابتداي کوچه 16 ---- دفتر تهران : یافت آباد - خیابان شا

025-32926767 :

025-32934561 :

info@farhangwood.com :

متن آگهی صنایع چوب فرهنگ، تولید مبلمان منزل و انواع محصولات چوبی در استان قم و شهر قم را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

صنایع چوب فرهنگ، تولید مبلمان منزل و انواع محصولات چوبی :

کتابخانه ها هميشه نقشي مهم در ارتقاء سطح يادگيري مراکز آموزشي و فرهنگي ايفا کرده اند. يکي از شاخصه هاي اصلي مراکز علمي معتبر دنيا کتابخانه هاي آنها مي باشد. کتابخانه ها هميشه اين امکان را به يادگيرندگان مي دهند که مسائل خود را در حيطه اي وسيع و عميق تر از کتابهاي معمول درسي مورد بررسي قرار دهند.

ما معلم هستيم ، از آن دسته معلماني که به کلاس و کتاب هاي درسي هيچگاه قانع نبوده اند. پس در هر کجا بوده ايم توسعه و يا تأسيس کتابخانه در صدر اولويت هاي ما قرار داشته است. غير از تهيه کتاب که نياز به منابع مالي داشت ، تهيه تجهيزات کتابخانه که معمولا هم چوبي مي باشند يکي از مشکلات اساسي بود ، پيدا کردن توليدکنندگان حرفه اي در اين رشته کار مشکلي بود که شايد در سطح کشور از انگشتان يک دست نيز کمتر بودند.اين مسئله ما را بر آن داشت ، پس از معلمي ، لباس کارآفريني بر تن نماييم و مجموعه توليدي صنايع چوب فرهنگ را در سال 1374 تأسيس نماييم.

در طي اين سالها سعي نموده ايم با تحقيق و مطالعه ، بهره گيري از تجربيات توليدکنندگان ديگر ، بکارگيري نيروهاي انساني ماهر و استفاده از بهترين مواد اوليه روز به روز بر سطح کيفي محصولات خود بيفزاييم.

ویژگی های چرخه تولید صنایع چوب فرهنگ :
استحکام: تغيير و تعويض تجهيزات کتابخانه به دليل منابع مالي محدود ممکن نمي باشد پس نياز به محصولاتي با دوام از بهترين نکات مورد توجه در خريد مي باشد.

سازگاري با نيازهاي کتابخانه اي: آشنايي توليدکنندگان با نيازهاي اين عرصه از مهمترين عناصر طراحي تجهيزات مي باشد.
سازگاري با بدن انسان: استفاده طولاني مدت مراجعه کنندگان از تجهيزات به ويژه صندلي ها توجه به ارگونومي را ضروري ساخته است.

زيبايي در عين سادگي: محيط کتابخانه ها بايد داراي طرحي ساده باشد تا از ايجاد عدم تمرکز و شلوغي ذهن مطالعه کننده جلوگيري به عمل آيد. اما بايد چشم نواز ، دلنشين و آرام بخش بوده تا حضور طولاني مدت مراجعه کننده را تضمين نمايد.

اينک اين مجموعه توليــــدي پس از سال ها تجربــــه اندوزي و تلاش بي وقفه در جايگاهي قرار گرفته است که محصولات کتابخانه اي و اداري آن به لحاظ چهار شاخص فوق الذکر در سطح کشور بي رقيب مي باشد.

براي ما بسي مايه افتخار است که توانسته ايم با محصولات خود گامي هر چند کوچک در توسعه مراکز کتابخانه اي و فرهنگي برداريم.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر قم

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان قم

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان قم و شهر قم

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل