فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت راشن، تولید محصولاتی با استحکام بالا،با طراحی ارگونومیک

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/12 بازدید : 62

: تهران - تهران - جاده ساوه، شهرک صنعتی چهاردانگه . خیابان یکم آلومینیوم کاران، نبش مسعود شمالی، پلاک ۲

0912-4347562 :

021-55279515 :

021-55263969 :

info@rashenco.ir :

RashenOfficeFurniture :

rashen_office_furniture :

متن آگهی شرکت راشن، تولید محصولاتی با استحکام بالا،با طراحی ارگونومیک در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت راشن، تولید محصولاتی با استحکام بالا،با طراحی ارگونومیک:

شرکت راشن فعالیت خود را در زمینه تولید مبلمان اداری از سال 1377 آغاز نموده است. این مجموعه در طی این سال ها با بهره گیری از فن آوری های روز دنیا در کنار نیروی انسانی متخصص و با تجربه محصولات و خدمات خودرا با کیفیتی متمایز در اختیار مشتریان ارجمند قرار داده است.

در این مجموعه استفاده از مواد اولیه و قطعات با کیفیت زیر نظر طراحان و مهندسان حرفه ای ، همراه با کنترل های دقیق کمی و کیفی در خط تولید به تولید محصولاتی با سطح بالای کیفیت انجامیده است.

مجموعه تولیدی راشن دارای نشـان استاندارد ملی ایران و عضو انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران می باشد. هدف این مجموعه تولید محصولاتی با استحکام بالا ، همراه با طراحی ارگونومیک و مطابق با استانداردهای تعریف شده و ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد و در این مسیر موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از شرکت QA TECHNIC آلمان گردیده است.

مجموعه تولیدی راشن رضایت مشتریان را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است و با افزایش کیفیت و تنوع محصولات در راه رسیدن به این اهداف گام برداشته است و در این راستا در سال 1393 موفق به اخذ گواهینامه رضایتمندی مشتریان ISO10002:2004 از شرکت QA TECHNIC آلمان شده است.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری