فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

صنايع توليدی مكث، تولیدانواع مبلمان خانگی ومحصولات چوبی مدرن

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/13 بازدید : 247

: تهران - تهران - بزرگراه آیت الله سعیدی بعد از چهاردانگه گلدسته خ محمودیان پ 20

021-55290538 :

021-55290542 :

info@max-hotel.ir :

متن آگهی صنايع توليدی مكث، تولیدانواع مبلمان خانگی ومحصولات چوبی مدرن در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

صنايع توليدی مكث، تولید انواع مبلمان خانگی و محصولات چوبی مدرن:

صنايع توليدي مكث در سال 1377 در زمينه توليد مبلمان خانگي و سرويس هاي مدرن ناهار خوري شروع به فعاليت نمود و در اين عرصه با بهره گيري از تكنولوژي و تجهيزات روز دنيا٬آموزش و بكارگيري نيروهاي متخصص نه فقط به عنوان يك توشليد كننده بلكه به معتبرترين نام در اين زمينه مطرح گرديد.

اكنون مكث بزرگترين تجهيز كننده هتلها٬ رستورانها و سالنهاي پذيرايي در كشور مي باشد كه در طراحي محصولات ضمن حفظ نوآوري به آسايش مصرف كننده توجه خاصي نموده است.جايگاه خاص مبلمان اداري در سالهاي گذشته و توانايي هاي گروه ما در زمينه هاي مختلف ما را بر آن داشت مبلماني متفاوت با آنچه در گذشته در كشور موجود بوده را توليد نماييم.

در پي اين تصميم تلاش گروه آغاز و منجر به توليد محصولاتي مطابق با استانداردهاي جهاني گرديد.طراحي زيبا٬مدل هاي راحت و مدرن٬كيفيت مناسب و تكنولوژي روز اروپا سبب گرديده محصولات مكث در زمره بهترين هاي ايران و همتراز با كشورهاي پيشرفته دنيا قرار گيرد.اميدواريم بتوانيم پنجره هايي رو به زيبايي و هنر ايراني را به شما عزيزان هديه نماييم.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل