فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان اداری سیروس، توزیع و فروش انواع میز و مبلمان اداری

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/14 بازدید : 105

: البرز - كرج - فردیس - جنب نیروگاه برق - مبلمان اداری سیروس

0912-1070658 :

026-36640140 :

info@cirus.ir :

متن آگهی مبلمان اداری سیروس، توزیع و فروش انواع میز و مبلمان اداری در استان البرز و شهر كرج را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان اداری سیروس، توزیع و فروش انواع میز و مبلمان اداری:

پیام مدیر عامل:
اکنون تحولات وسیع و پیشرفت های چشمگیر صنعت چوب و mdf ما را به این باور رسانده که ارائه محصولات و کسب بازار کاری علمی و مسئولیتی خطیر را می طلبد.

لذا با هدف ایجاد اسایش و ارامش برای هموطنان هر روز دامنه خدماتمان را اقزایش می دهیم و انرژی بخش حرکت ما کسب رضایت مصرف کندگان است .

تاریخچه:
در دنیای امروز به تناسب رشد تکنولوژی سیستم ها و روش های توزیع و بازاریابی نیز محتول شده و فضای رقابتی فشرده و سنگینی برای عرضه و فروش انواع کالا ها ایجاد شده است تا جائیکه بدون ایجاد بستر مناسب در سطح بازار و نهایتا مصرف کنندگان عرضه محصولات به راحتی امکانپذیر نمی باشد . مطالعات انجام شده در بخش های بازر گانی و توجه به بخش تحقیقات در واحد بازار یابی و فروش سازمان ها خود موید این مطلب است .

مبلمان اداری سیروس با هدف نظم بخشیدن به امر توزیع و فروش انواع مبل اداری و نیز برخورداری از شبکه توزیع قوی و بیش از ده ها عامل فروش و نمایندگی در سطح کشور همواره سعی نموده که به عنوان یک حلقه ارتباطی بین خودو مصرف کنندگان ایفای نقش نمایید.

مبلمان اداری سیروس از ابتدای سال 1376 با هدف ارائه محصولات برتر به مصرف کنندگان فعالیت خود را اغاز نمود. در ابتدای امر سعی شد تا با تکیه بر اطلاعات بازار ارتباطات و اشراف و اگاهی اگاهی نسبت به تکنولوژی تولید محصولات فوق الذکر همواره به عنوان یک مرکز تولید و فروش محصولات این صنعت انجام وظیفه نمایید.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر كرج

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان البرز

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان البرز و شهر كرج

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری