فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گروه صنعتی سهلان، تولید مبل اداری و پارتیشن و سازه نمایشگاهی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/16 بازدید : 78

: تهران - تهران - تهران، خيابان خرمشهر، خيابان شهيد عشقيار، کوچه ششم، ساختمان سهلان، پلاک 8

021-42890000 :

021-89089042 :

info@sahlan.co :

sahlannamad :

متن آگهی گروه صنعتی سهلان، تولید مبل اداری و پارتیشن و سازه نمایشگاهی در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه صنعتی سهلان، تولید مبل اداری و پارتیشن و سازه نمایشگاهی:

بیش از 25 سال است که در سهلان با هدف ارتقا سطح کیفی محیط های کاری سازمان های کوچک و بزرگ، فعالیت خود را آغاز نموده ایم. برای دستیابی به این هدف، تلاش می کنیم تا محیط های کاری را مطابق با نیازهای امروز تعریف، طراحی و تجهیز نماییم. باور داریم محیط کاری و فضای اداری یک سازمان نقش مهمی در پیشرفت کسب وکار دارد و سبب افزایش اعتماد به نفس و انگیزه پرسنل سازمان می شود.

در تمامی این مسیر، محصولات خود را با در نظر گرفتن نیاز محیط های کاری کشور و مطابق با استانداردهای جهانی طراحی و تولید نموده ایم. رویکرد ما برقراری رابطه ای بلندمدت و پایدار با سازمان هایی است که به دنبال ایجاد محیط کاری مناسب، مطابق با اهدافشان، برای نیروی انسانی خود هستند.


سهلان در یک نگاه:
تجهیز 200000 مترمربع فضای نمایشگاهی در سال
توان تولید 27000 مترمربع پارتیشن در سال
14000 مترمربع فضای تولید
بهره مندی از 230 نیروی انسانی متخصص و نیمه متخصص
1400 مترمربع فضای اداری
توانایی مسقف کردن 50000 مترمربع فضای نمایشگاهی در سال

گروه صنعتی سهلان با در اختیار داشتن سه کارخانه مجهز در منطقه خرمدشت تهران و با بهره مندی از 14000 متر مربع فضای تولیدی و قدرت تولید سالانه 27000 متر مربع پارتیشن، توانایی پاسخ گویی به نیازهای طیف وسیعی از سازمان ها را در صنعت پارتیشن و مبلمان اداری دارد. ظرفیت تولید بالا و تنوع محصولات، سهلان را به یکی از بزرگترین فعالان صنعت دکوراسیون اداری تبدیل کرده است.

سهلان با تکیه بر 230 نیروی متخصص و نیمه متخصص و با بهره مندی از1400 مترمربع فضای اداری فعالیت خود را در صنعت دکوراسیون اداری ادامه می دهد.

در سهلان و در قالب تیم های طراحی، مهندسی، تحقیق و توسعه، اجرا، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش، محصولات و خدمات خود را به بازار عرضه نموده ایم.

با تکیه بر توانایی تولیدی، و با استفاده از به روزترین ماشین آلات و با کیفیت ترین مواد اولیه، تجهیز فضای اداری بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی را در ایران برعهده داشته ایم. اعتماد و رضایت به دست آمده از اجرای این طرح ها را تأییدی بر صحت مسیر خود می دانیم.

تاریخچه سهلان:

سهلان فعالیت خود را در سال 1371 با طراحی و ساخت تجهیزات فروشگاهی آغاز نمود. اولین محصول سهلان سیستم طبقه بندی مشبک بود که برای نخستین بار در ایران توسط این شرکت طراحی ، تولید و روانه بازار شد.

سرعت رشد بالای سهلان و نیاز بازار سبب شد تا سهلان در سال 1375 واحد نمایشگاهی خود را به طور مستقل راه اندازی نماید و تا به امروز به عنوان یکی از اصلی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی شناخته می شود. با توجه به پیشینه و گرایش سهلان به نوآوری، برتری در بازار نیز باعث عقب گرد از این تفکر نشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری