فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان استیل هامون، تولید انواع صندلی ومبلمان خانگی با کیفیت

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/20 بازدید : 225

: تهران - تهران - تهران , خیابان حافظ , نرسیده به میدان حسن آباد پلاک 71

021-66708166 :

021-66709718 :

INFO@HAMOONCO.IR :

متن آگهی مبلمان استیل هامون، تولید انواع صندلی ومبلمان خانگی با کیفیت در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان استیل هامون، تولید انواع صندلی ومبلمان خانگی با کیفیت:

استیل هامون در سال 1362 توسط مدیرانی متعهد به صداقت و درستی بنیاد نهاده شد.
تعهد به جلب رضایت مشتریان از طریق ارائـه بهترین خدمات موجب رشد سریع سازمان و توسعه دایره خدمات شد. در سال 1374 استیل هامون فعالیتهای صنعتـی خود را به تولید قطعات پلاستیکی صندلی اداری توسعه داد . تلاش و تعهـد کلیه ارکان سازمان به پیشرفت ، جایگاه استیـل هامون را به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات صندلی اداری در کشور تثبیت کرد .

در سال 1386 استیـل هامون با تکیه بر تجربه منحصر به فرد درتولید قطعات انواع صندلی و تصمیم به ورود به تولید صندلی اداری به عنوان محصول نهایی گرفت .
در سال 1393 استیل هامون , در راستای تغییرات سریع در صنعت مبلمان , همگام با رقبا خارجی تولید صندلیهای مدرن تمام پلاستیک در طرح های به روز در مبلمان مدرن که قابلیت استفاده در محیط های عمومی از جمله رستورانها و هتل ها و کافی شاپها و همچنین محیط های اداری با طراحی مدرن را شروع کرد.

از همان ابتدا تعهد سازمان به ارائه محصولات جدید و کارا از نظر طراحـی و مکانیزمی و ارائه خدمات پس از فـروش واقعی به مشتریان برای تحقق شعار " خـلق دنیـای بهتـر " بوده است.

دنیای پیرامونی که می تواند دفتر کار ، دانشگاه ، خانه ، رستوران ، هتل وبیمارستان و... برای همه افراد به عنوان مصرف کننده ، نماینده فروش ، کارکنان محیط های اداری ، همه به عنوان عضوی ازجامعه باشد .هم اکنون استیـل هامــون با رعایت اصـول مدیـریت کیفیت ISO 9001 : 2008 و اصـول استاندارد ملی ISIRI 9699 که بر اساس اصـول استاندارد بین المـللی BIFMA نگاشته شده است، مشغول به ارائـه خدمات به مشتریان خود در سراسر کشور است .

استیل هامون همواره تلاش خواهـد با تکیـه بر توان بالای فنـی و مدیریتـی سازمان خـود به افزایش کیفیت محصـولات و خدمات با بهترین قیمت متعهــد باشد.

ارزشهای استیل هامون:

ما با صداقت با ذینفعان بر خورد می کنیم
ما به مشتریان و محصولاتمان متعهد هستیم
ما از محیط زیست محافظت می کنیم
ما به کارکنانمان به عنوان با ارزشترین سرمایه سازمانی اهمیت می دهیم

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل