فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان آراد پایا چوب، تولید انواع مبلمان اداری با کیفیت بالا

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/20 بازدید : 227

: تهران - تهران - یوسف آباد خیابان مهرام بین خیابان 34و36پلاک 36 طبقه دوم

021-56393608 :

info@aradpaya.com :

متن آگهی مبلمان آراد پایا چوب، تولید انواع مبلمان اداری با کیفیت بالا در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان آراد پایا چوب، تولید انواع مبلمان اداری با کیفیت بالا:

ما رویا می بینیم چرا که این تنها راه گذر از واقعیت است.
ما طراحی می کنیم چرا که این تنها راه به واقعیت پیوستن آرزوهاست.
ما شروع به حرکت کردیم چرا که دنیا در حال تغییر است و ما به دنبال نوآوری.
ما به جلو می رویم و در عین حال فراموش نمیکنیم که از کجا آمده ایم و بدون زیاده خواهی با اعتماد به نفس به خواسته ها و هدف هایمان دست پیدا می کنیم.

«به آینده نگاه کن»
گروه فروش:
گروه فروش آراد پایا متشکل از افراد تحصیل کرده و با تجربه در زمینه بازاریابی و فروش مبلمان اداری و منزل همواره سعی در ارائه محصول به بهترین نحو.

به مشتریان داشته و با توضیحات کامل و گویا به مشتریان، خریدی آسان، مطمئن و با سرعت مناسب را هدیه می کند. کار تیم فروش تنها با فروش محصول پایان نمی پذیرد و این تیم با نظارت دقیق بر پروسه تولید و اجرای تمامی خواسته های خریدار سطح رضایت مندی از این مجموعه را به حداکثر رسانیده.
شعار گروه فروش همواره بر این اصل استوار می باشد که فروش آغاز تعهد ماست.

گروه طراحی:
گروه طراحی آراد پایا همواره در حال طراحی محصولات جدید و منحصر به فرد و با سابقه طراحی بیش از 50 محصول موفق در زمینه مبلمان اداری و منزل که به تولید انبوه رسیده همواره سعی داشته که تمامی نیازهای مصرف کننده چه از نظر زیبایی و مقاومت و چه از نظر استانداردهای کاربردی را جامه ی عمل بپوشاند.

همچنین بخش طراحی آراد پایا افتخار دارد که صدها پروژه ی اختصاصی دولتی و خصوصی اعم از ادارات، هتل ها، کتابخانه ها، بیمارستان هاو… را با سرعت و دقت فنی مثال زدنی طراحی نموده است.

گروه تولید:
گروه تولیدی آراد پایا متشکل از افراد ماهر و آموزش دیده بازوهای توانمند مجموعه آراد پایا می باشد این گروه با دقت فنی بی نظیر و کمک گرفتن از ماشین آلات بروز اروپایی توانسته با سرعت مناسب و حداکثر بازدهی رویاهای طراحی این مجموعه را به واقعیت تبدیل کند همچنین این گروه با ایجاد گروهی در دل خود و راه اندازی بازیافت مواد اولیه آراد پایا قدمی رو به جلو در جهت حفظ و نگهداری زمین برای آیندگان برداشته که برای تمامی مجموعه آراد پایا غرور آفرین است.

گروه کنترل کیفی:

گروه کنترل کیفی آراد پایا متشکل از افراد تیز بین و آموزش دیده و با پیاده سازی کنترل کیفی کارآمد در چهار چوب استانداردISO:9001 همواره سعی داشته که کیفیت محصولات آرادپایا نقطه ی برتر این مجموعه باشد همچنین استفاده از ماشین آلات بروز اروپایی کمک شایانی را در جهت افزایش کیفیت محصولات اداری و منزل این شرکت کرده است.

گروه پشتیبانی:

گروه پشتیبانی آراد پایا متشکل از افراد صبور و متعهد، همواره رضایت مشتری را هدف اصلی خود قرارداده و با پیگیری سریع در خواست ها، پیشنهادات و مشکلات خریدار سعی داشته که رضایت شما را به حداکثر برساند

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری