فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت تام، تولید کننده انواع میز، تجهیزات و مبلمان اداری

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/20 بازدید : 107

: تهران - تهران - ستارخان باقرخان کوچه فروزنده پلاک 2 واحد 7 طبقه سوم

0912-1152147 :

021-56457036 :

021-56456036 :

متن آگهی شرکت تام، تولید کننده انواع میز، تجهیزات و مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت تام، تولید کننده انواع میز، تجهیزات و مبلمان اداری:

ما گروه صنعتی تام فرنیچر فعالیت خود را از سال 1346 در زمینه تولید مصنوعات فلزی-اداری اعم از (کمدهای بایگانی- میز و فایل اداری- ویترین و ...) آغاز نمودیم.
در سال 1371 و با شروع تحولات و ورود تکنولوژی جدید، صنایع سلولزی را نیز وارد چرخه تولید گروه صنعتی تام فرنیچر کردیم ما گروه صنعتی تام فرنیچر در سال 1381و با ورود تکنولوژی و ماشین آلات نوین صنایع چوب و دکوراسیون و در جهت برنامه های طرح و توسعه و با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته صنعت چوب از کشورهای آلمان و ایتالیا و متخصصین مجرب و نام آشنای صنعت چوب با نام و آرم تجاری تام در طراحی و تولید مبلمان اداری و نمایشگاهی موجی نو در این صنعت ارائه نمودیم یکی ازویژگیهای کنونی تام ارائه مشاوره، طراحی و خدمات جهت فضاهای داخلی می باشد که با بررسی و شناخت از محیط و متناسب با مسائل اجتماعی و روان شناختی و هنری توسط بخش طراحی ارائه و در بخش تولید در کمترین زمان ممکن ساخته و تحویل می گردد.

یکی دیگر از برنامه های جدید تام در سال جاری ایجاد سازمانهای فروش، خدمات، نصب و گارانتی در راستای تأمین خواسته کشور عزیزمان ایران می باشد .
در بخش فروش خارجی و با توجه به خوشنامی فروش مصنوعات فلزی خود در بازارهای خاورمیانه که از جایگاهی بسیار والا برخورداریم در زمینه صنعت چوب نیز برنامه های مدون و خاص را پیش بینی و طراحی نموده و در آینده ای بسیار نزدیک گامهای اساسی در خصوص صادرات محصولات و تجهیزات چوبی خود اقدام خواهیم نمود.

سالهاست که کشورها در فرایند تولید با کمبودهایی روبرو هستند که دیدگاههای نظری با دیدگاههای عملی پیوندی ناهمگون دارند و به طور کلی اگر در آموزه های نظری و کارهای عملی پیوندی صورت بگیرد بهترین تأثیرات را در تمامی زمینه های تولیدی و توسعه ها شاهد خواهیم بود.

در فرآیند توسعه کشور ما، افراد، شخصیتها، ذهنیت و الگوهای رفتاری باید دچار تحول گردند و مجموعه این تحول در جامعه پیچیده امروزی، آن خواهد بود که انسان از عهده نقشهایی که به او محول می شود بر آید تا انسان توسعه یافته تشکل گرا با صفات عالی، مهارت ها، نگرشهای نوین وارزشهای عالی شیوه های تفکر و الگوهای رفتاری خود را برای آینده بهتر سوق دهد و در اینجاست که تام با مجموعه ای کار آمد و با تفکرات بر شمرده بالا درایجاد فضا و بستری مناسب و با بررسی و مطالعات علمی و هنری فضاهای اداری و فروشگاهی متناسب با روحیات را طراحی و تولید می نماید

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری