فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

هوم سنترو

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/08/23 بازدید : 329

: تهران - تهران - خیابان شریعتی ، دوراهی قلهک ، جنب سامسونگ، پلاک ۱۴۱۵

021-22638789 :

Homecentro :

متن آگهی هوم سنترو در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

هوم سنترو:

*لوکس مقرون به صرفه

پس از ۹ سال کار و تجربه در صنعت مبلمان منزل و اداری در ایران و کشور سوئیس،کار آفرینانی به نام محمد رخشان و حامد قوامی نصر در سال ۱۳۹۴ تصمیم به اجرای پروژه ای به منظور اصلاح و نجات بازار داخلی از خرده فروشان بی کیفیت گرفتند، که در این راستا با جمع آوری نیروی انسانی با تجربه و کارآمد ایرانی و بهره گیری از دانش فنی و بروز خارجی، زمینه را برای ایجاد یک برند کلکسیونی با کیفیت کالای خانگی فراهم نمودند.

در اولین قدم ایشان اقدام به افتتاح فروشگاهی با نام تجاری Homecentro نموده که با توجه به استقبال فراوان و برنامه ریزی های اولیه، تصمیمات برای افتتاح فروشگاه های بعدی به سرعت در حال برنامه ریزی و انجام قرار گرفت.
هوم سنترو با افتخار توانسته بهترین مجموعه از کالاهای داخلی و خارجی را با استفاده از متخصصین خارجی در خط تولید و بهره گیری از دانش طراحان داخلی مجرب در سطح فروش به معرض نمایش قرار دهد.

یک لوکس مقرون به صرفه،این شعار هوم سنترو به مفهوم این موضوع است که شما می توانید فضایی الهام بخش را در منزل با استفاده از کالای با کیفیت داخلی و طراحی بروز و فوق العاده که در خور هر ایرانی باشد را تجربه نمایید.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل