فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان ایران استار، کیفیت ، تحقیق و نوآوری، توانمندی درطراحی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/20 بازدید : 396

: تهران - تهران - کارخانه: تهران -رباط کریم شهرک صنعتی نصیر آباد خیابان سرو 10 پلاک 98

021-88554688 :

021-56391985 :

info@iranstar.net :

متن آگهی مبلمان ایران استار، کیفیت ، تحقیق و نوآوری، توانمندی درطراحی در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان ایران استار، کیفیت ، تحقیق و نوآوری، توانمندی درطراحی:

ایران استار آمیزه ای از تجربه فناوری و هنر ایران استار فعالیت خود را از سال 1383 شمسی به صورت رسمی با این نام آغاز نموده و همواره با پیشرفت همه جانبه در تولید مبلمان اداری گروه را به سوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخت در حال حاضر در فضایی به وسعت 5000 متر مربع وبا بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری و دانش روز دنیا و کادر مجرب با توان تولیدی منحصر به فرد و اندوخته ای از تجربیات گرانبها در زمینه ی طراحی و ساخت مبلمان اداری ، گسترهی محصولات از انواع میز های اداری ، فایل ، کتابخانه ، میزهای کنفرانس و پارتیشن را ارائه نموده است .

کیفیت ، تحقیق و نوآوری ، توانمندی در طراحی ،ارزش های اساسی ایران استار ایران استار کیفیت را در به کارگیری مواد اولیه دارای استاندارد جهانی ، کنترلهای دقیق کیفی در سیستم تولید خویش قرار داده است. در این راستا تلاش های مستمر گروه صنعتی ایران استار در بهره گیری از یراق آلات روز دنیا و طراحی مدرن و کیفیت مطلوب، گروه صنعتی ایران استار را به هدفهایش نزدیک تر می کند.

1 . ارتقاء رضایت مشتری 2. بهبود کیفیت در عرصه ی تولید محصولات 3. بهبود در طراحی وتنوع محصولات 4. ارتقاء سطح آموزشی و آگاهی پرسنل 5. بهبود مستمر در عرصه تولید محصولات نو آوری در طراحی و رعایت اصول ارگونومی به عنوان اساس حرکت این گروه است

احترام به مشتری : ایران استار خدمتگزاری به مشتری را در کلیه مراحل سر لوحه خویش قرار داده است از طراحی اولیه چیدمان تا اجرا خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات :

1: ارائه راه حل برای فضای کاری پروژه ها 2: ارائه نقشه چیدمان با بهره گیری از نرم افزار های پیشرفته 3: ارائه خدمات پس از فروش 10 ساله < 4:گارانتی کلیه محصولات 2 سال

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری