فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان مدرن ادوا، تولید کننده انواع میز جلومبلی و میز تحریر

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/20 بازدید : 119

: تهران - تهران - خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، خیابان میرزاپور (سهیل) خیابان قلندری، کوی هجدهم، پلاک 5

021-22245350 :

021-22245347 :

Advagallery@yahoo.com :

متن آگهی مبلمان مدرن ادوا، تولید کننده انواع میز جلومبلی و میز تحریر در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان مدرن ادوا، تولید کننده انواع میز جلومبلی و میز تحریر:

مبلمان مدرن ادوا، فعالیت خود را از سال 1378 در زمینه معماری داخلی، طراحی و تولید دکوراسیون آغاز نمود و همگام با پیشرفت در طراحی محصولات پا به عرصه واردات و نیز تولید انبوه گذارده و بر دامنه خدمات خود افزود.

طراحی محصولات مبلمان ادوا زیر نظر طراحان زبده و اساتید فن و با بکارگیری اصول زیبایی شناختی و مطابق با اصول طراحی صنعتی و استانداردهای روز جهانی انجام شده و نیز در خلق تک به تک محصولات کیفیت ، کارائی و زیبائی همزمان رعایت شده است.

انتخاب مواد اولیه بر اساس جنس، مقاومت مکانیکی، کیفیت سطح، قابلیت پوشش پذیری و همچنین طول عمر محصولات، و مطابق با اصول طراحی صنعتی و استانداردهای روز جهانی میباشد.

در این سالیان همواره کوشیدیم تا بتوانیم شعار "سادگی زیباست" را به عینیت برسانیم و با سبک طراحی مدرن و مینیمال محیطی مانوس، مفید و قابل استفاده، خوش ایند و امن را برای مشتریان خود با هرگونه کاربری ایجاد کنیم.

اکنون با بهره گیری از دانش روز دنیا و اندوخته ای از تجربیات گرانبها در زمینه طراحی صنعتی و ساخت مبلمان اداری و مسکونی ، برآنیم تا با تامین سلایق کاربران، در اعتلای کیفیت محصولات بکوشیم و امید است با ارتقاء کیفی محصولات ساخت داخل، گامی استوار در جهت رفع نیاز کاربران به محصولات مشابه خارجی بر داریم.

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در استان تهران

جدیدترین آگهی های میز عسلی در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه میز عسلی