فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

صنایع مبل ویستا، تولیدانواع مبلمان کلاسیک واوانگارد با کیفیت

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/20 بازدید : 158

: تهران - رباط كریم - سه راه آدران، به سمت شهریار، شهرک صنعتی زواره ای، کوچه پنجم،پلاک۲۶

0912-0588179 :

021-56585100 :

021-56586453 :

info@moblevista.com :

joinchat/AAAAAECJyyi0YX0rhIAvoA :

moblevista :

متن آگهی صنایع مبل ویستا، تولیدانواع مبلمان کلاسیک واوانگارد با کیفیت در استان تهران و شهر رباط كریم را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

صنایع مبل ویستا، تولیدانواع مبلمان کلاسیک واوانگارد با کیفیت:

صنایع مبل ویستا با اتکا به سابقه طولانی خانوادگی در صنعت مبلمان افتخار دارد از سال ۱۳۵۶ درخدمت شما مشتریان گرامی باشد و از سال ۱۳۷۸ فصل نوینی از فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تولید و عرضه مبلمان خانگی آغاز نموده است. ما اعتقاد داریم مشتریان حق دارند از مراحل ساخت، تولید و کیفیت محصولات اطلاعات لازم را بدست آورده تا انتخابی آگاهانه داشته باشند.

یکی از ویژگی های بارز محصولات ویستا به کارگیری از سبک و مدل های روز جهانی و طراحی و اصلاحات مطابق با سلیقه ایرانی است. تنوع محصولات ویستا تقریبا پاسخگوی هر سلیقه ای می باشد. به کارگیری مرغوبترین چوب صنعتی ایران که قابلیت استفاده در هر شرایط آب وهوایی را دارا می باشد باعث شده تا محصولات ویستا جزء کالاهای باکیفیت بازار به شمار آید.

استفاده از با کیفیت ترین اسفنج ها و رنگ های صنعتی باعث تولید محصولاتی مرغوب شده که در سال های طولانی کیفیت اولیه خود را حفظ می کند. کیفیت بالای دوزندگی نیز باعث متفاوت شدن محصولات ویستا از سایر محصولات موجود در بازار شده است.

صنایع مبل ویستا استفاده از بهترین و کامل ترین نوع بسته بندی را در دستور کار خود قرار داده است تا از صدمات ناشی از حمل ونقل جلوگیری به عمل آید. بخش های مختلف مبل ویستا دارای رویکرد مشتری مداری و ارائه خدمات هر چه بیشتر و بهتر به خریداران محترم می باشد و آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما در جهت بهبود کیفیت محصولات خود می باشد. همچنین اعلام می دارد آماده واگذاری شعب در کلیه شهرهای کشور می باشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر رباط كریم

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر رباط كریم

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل