فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گروه مبلمان تیس، تولید کننده ست مبلمان اداری و صنایع چوبی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/20 بازدید : 142

: تهران - تهران - تهران, خیابان شریعتی, کوچه احمدیه یکم, پلاک ۱۰, طبقه اول, زنگ ۱

021-22896040 :

021-22886507 :

info@tissfurniture.com :

TissFurnitureGroup :

TissFurnitureGroup :

متن آگهی گروه مبلمان تیس، تولید کننده ست مبلمان اداری و صنایع چوبی در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه مبلمان تیس، تولید کننده ست مبلمان اداری و صنایع چوبی:

شرکت ایده پردازان صنعت تیس ( سهامی خاص ) گروه مبلمان تیس به عنوان یکی از فعالان پیشرو در زمینه‌ی طراحی و تولید مبلمان کلاسیک و مدرن می‌باشد که در فرآیند ساخت از بهترین متریال روز دنیا استفاده می‌کند. محصولات مبلمان اداری و خانگی تیس نتیجه سال‌ها تجربه در ترکیب هنر و تکنولوژی در صنعت چوب و بهره‌گیری از متخصصین مجرب می‌باشد.

گروه مبلمان تیس با قریب به دو دهه فعالیت در زمینه تولید و بازرگانی انواع مبلمان اداری و خانگی در سال 1391 اقدام به احداث کارخانجات تولیدی جهت ساخت مبلمان اداری و خانگی نمود. کارخانه گروه مبلمان اداری و خانگی تیس در فضایی به وسعت سیزده هزار متر مربع در منطقه استراژیک جنوب غرب تهران احداث شد.

گروه مبلمان اداری و خانگی تیس با به کارگیری نیروهای کار متخصص و با تجربه و استفاده از دانش تولیدکنندگان به نام اروپایی اکنون قادر به صادرات محصولات مبلمان اداری و خانگی در راستای حضور در بازار بین‌المللی و رقابت با سایر تولیدکنندگان خارجی می‌باشد. گروه مبلمان تیس آمادگی پذیرش و انجام پروژه‌های معماری داخلی و دکوراسیون فضاهای تجاری، اداری و مسکونی از تهیه نقشه تا طراحی و اجراء توسط متخصصین و هنرمندان خلاق را دارد.

خط تولید و کارخانه:

صنعت مبلمان خانگی و اداری در طول دو دهه گذشته روند رو به رشدی را طی کرده است به طوریکه که در حال حاضر شرکت‌های فعال در صنعت مبلمان اداری و خانگی توانسته‌اند جایگاه مناسبی در بازار داخلی و خارجی بدست بیاورند. به طوریکه گروه مبلمان تیس با بسیاری از تولیدکنندگان صنعت همکاری سازنده‌ای را شکل داده است و در حال حاضر با توسعه زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های لازم در صنعت مبلمان، شناخت بازار هدف و رقبای داخلی و خارجی سعی دارد روند پیشرفت در واحدهای تولیدی مدرن و پیشرفته خود را توسعه بخشد. فضای کارخانه تولیدی به وسعت بیش از 13 هزار متر مربع به همراه بیش از 100 نفر پرسنل در منطقه استراتژیک جنوب غرب تهران نیز گواه بر همین مسئله است.

نمایشگاه مبلمان:

برای خرید مبلمان خانگی و اداری باید نوع و سبک مبلمان، جنس و طراحی پارچه، جنس چوپ را مورد توجه قرار دهید زیرا مبلمان خانگی و اداری زیبا و با کیفیت، جلوه ویژه و منحصر به فردی به طراحی داخلی منزل و محل کار شما می‌بخشد. گروه مبلمان تیس با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در زمینه‌ی طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری و به پشتوانه سال‌ها تجربه و دانش به روز میتواند در طول آگاهی پیش از خرید، حین خرید یا خدمات پشتیبانی بعد از خرید مبلمان خانگی و اداری به صورت همیشه در دسترس به شما خدمات‌رسانی با بالاترین سطح کیفیت را ارائه نماید.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری