فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گروه تولیدی مبلمان داتوی، تولید انواع مبلمان استیل و راحتی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/20 بازدید : 836

: همدان - همدان - همدان،تویسرکان،پلیس‌راه تویسرکان کنگاور،ابتدای جاده‌ی رودآور

081-34939525 :

info@datoy.net :

datoywood :

datoy.furniture :

متن آگهی گروه تولیدی مبلمان داتوی، تولید انواع مبلمان استیل و راحتی در استان همدان و شهر همدان را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه تولیدی مبلمان داتوی، تولید انواع مبلمان استیل و راحتی:

گروه تولیدی مبلمان داتوی {داتوی به معنای دامنه‌های الوند تویسرکان} درنظر دارد، با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و با استفاده از ظرفیت بومی شهرستان تویسرکان در تولید انواع مبلمان استیل و راحتی، و با استفاده از تکنیک‌های روز و نو ، واسطه را کنار زده و به صورت مستقیم با مصرف‌کننده در ارتباط باشد. چنین امری {خرید مبل از تولیدی} در صورت وقوع نویدبخش یک منفعت فیمابین است.

که سود خریدار عبارت است از خرید مبلمانی سفارشی با پارچه و رنگ دلخواه و نیز قیمت بسیار مناسب، و سود ما در افزایش تولیدات و اعتبارمان است. در این راستا برآن شده‌ایم که فرهنگ ویژه‌ی این سرزمین را با نوآوری و ابتکارات دنیای مدرن در صنعت مبلمان تلفیق کرده تا رضایت خاطر سلیقه‌های مختلف را فراهم آورده باشیم. گروه تولیدی مبلمان داتوی با استفاده از کاتالوگی متنوع از محصولات {مبل استیل، مبل راحتی، سرویس‌خواب و شزلون} تلاش می‌کند تا سلیقه‌های مختلف را لحاظ کرده باشد.

اهم برنامه‌های مبلمان داتوی به شرح ذیل است:

۱- کنار زدن واسطه و ارتباط مستقیم با خریدار در راستای منافع فیمابین و نیز تبادل نظر در راستای ارتقای هرچه بیشتر کیفیت محصولات و خرید مبل از تولیدی.
۲- تولید محصولات باکیفیت با بهره‌گیری از دانش متخصصان و نیز با استفاده از چوب مرغوب گردوی تویسرکان و سایر مواد اولیه‌ی باکیفیت.
۳- صداقت کاری که به این شرح اعلام می‌گردد: { تضمین کیفیت مبلمان، ارائه‌ی گزارش دقیق از اجناس به کار رفته در محصولات، و خدمات پس از فروش}
۴- سفارشی کردن محصولات {اعم از رنگ و پارچه و مواد به کار رفته مطابق سلیقه‌ی خریدار}
۵- خرید مبل از تولیدی ، ۳۰ الی ۴۰ درصد زیر قیمت بازار، بسته به محل سکونت خریدار و محل فروش.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر همدان

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان همدان

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان همدان و شهر همدان

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل