فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

دکوراسیون مبل تیلا،تولیدمبلمان کلاسیک ومدرن درطرحهای گوناگون

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/20 بازدید : 253

: آذربایجان شرقی - تبریز - تبریز، کیلومتر 3 جاده تهران

041-36371716 :

info@tilafurniture.com :

tecxus_battery :

متن آگهی دکوراسیون مبل تیلا،تولیدمبلمان کلاسیک ومدرن درطرحهای گوناگون در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

دکوراسیون مبل تیلا، تولید مبلمان کلاسیک و مدرن در طرح های گوناگون:

دکوراسیون مبل تیلا در هنر معماری یکی از پیشکسوتان تو لید مبلمان کلاسیک و مدرن در طرح های گوناگون میباشد که در ساخت آنها از بهترین مواد اولیه بهره میگیرد و تولید این محصول نتیجه بیش از 52 سال تجربه در ترکیب هنر و تکنولوژی در صنعت چوپ میباشدواین موسسه آمادگی پذیرش و انجام پروژه های معماری داخلی و دکوراسیون فضاهای تجاری و مسکونی از تهیه نقشه ،طراحی و اجرا توسط متخصصین و هنرمندان زبده را دارد.

مبل تیلا نماینده مبل فوم هنر نیز میباشد، مبل هنر با سابقه طولانی در زمینه تولیدات مبل و لوازم اداری اکنون عرضه کننده مبلمان با استفاده از فوم سرد میباشد.

همچنین مبل تیلا نمایندگی رسمی شزکت نقشینه و شرکت پارامونت را نیز می باشدمبل تیلا از زمان تاسیس سال 1342تاکنون بحول قوه الهی تبدیل به یک برند صاحب نام در سطح استان شده است و همه جا بنام نیک از این موسسه یاد می شود.

خدمات:

مبل تیلا افتخار ارائه خدمات در سالهای گذشته به دورمن دیزیل ،دانشگاه داروسازی تبریز-کاخ استانداری تبریز-کاخ فرمانداری تبریز-کاخ استانداری اردبیل –تالار هما تبریز را داشته و همچنین این موسسه آمادگی واردات از تمامی کشورها از جمله ترکیه ،چین ومالزی را دارا میباشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تبریز

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان آذربایجان شرقی

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل