فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت خانه مبل، تولید و پخش محصولات چوبی ومیز جلومبلی میزعسلی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/22 بازدید : 275

: تهران - تهران - بلوار میرداماد - بعد از میدان مادر - شماره 81

021-22221011 :

021-22273025 :

info@furniturehouse.ir :

furniture.house :

متن آگهی شرکت خانه مبل، تولید و پخش محصولات چوبی ومیز جلومبلی میزعسلی در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت خانه مبل، تولید و پخش محصولات چوبی ومیز جلومبلی میزعسلی:

خانه مبل نام تجاری محصولاتی می باشد که بیش از چهل سال پیش به همت آقای رحیم کریمخانی زند و همکاران ایشان به تولید رسید . در سال 1356 شرکت تولیدی مبل سبک ایران تاسیس شد و در زمینه تولید و پخش محصولات به فعالیت خود ادامه داد . دفتر و نمایشگاه مرکزی شرکت در سال 1358 در محل فعلی شروع به کار کرد و با نام خانه مبل به عنوان مرکز اصلی ، به ارائه مستقیم محصولات خود پرداخت .

در سال 1384 همزمان با اضافه شدن نیروهای جوان به مجموعه ، نگرش جدیدی در طراحی محصولات شروع شد که در آن ، طراحی مدرن با طرح های کلاسیک در کنار هم قرار گرفته و تولیدات جدیدی متناسب با نیاز جامعه جوان را رقم زد . همکاری خانه مبل با دیگر تولید کنندگان و گرد آمدن آن ها در قالب یک مجموعه منجر به تغییر نام شرکت به " گروه تولیدی متال فوم " شد .

این گروه تا به امروز همواره بر تولیدات داخلی تکیه داشته و در این زمینه با افتخار به عنوان یکی از حامیان تولید و عرضه مستقیم محصولات داخلی شناخته می شود . گروه تولیدی متال فوم همواره هدف خود را ارتقاء کیفی محصول داخلی و پیشرفت تخصصی در زمینه مبلمان قرار داده و در راستای تحقق این امر قدم های استواری برداشته است .

طراحی و تولید :

در این مجموعه مرحله طراحی تا ساخت ، همراه با نظارت متخصصین و با رعایت اصول استاندارد صورت می گیرد . تمامی محصولات مبلمان بر اساس اصول ارگونومیک طراحی و سپس وارد مرحله نمونه سازی می گردد . در نمونه سازی هر محصول ، قطعات به صورت جداگانه و با رعایت اصول اتصالات و استاتیک ساخته شده ، مورد بررسی و ارزیابی مجدد قرار می گیرد . سپس نمونه کامل برای قالب گیری و سری سازی به همراه نقشه فنی و تفکیکی قطعات به واحد تولید فرستاده میشود .

کیفیت کالا :

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد در مراحل تولید از ویژگیهای گروه تولیدی متال فوم می باشد . چوب از مهم ترین مواد اولیه صنعت مبلمان بشمار می آید . چوبهای بکار رفته در محصولات این مجموعه ، بنا به نوع و نیاز محصول متفاوت بوده که در اغلب موارد از چوبهای جنگلی مانند " راش " استفاده می شود .

چوب ها به صورت الوار به کارخانه ارسال و در واحد چوب بری به تخته با ضخامت های مختلف بدل شده و برای آماده شدن ( کم شدن رطوبت ) به شکل مخصوصی در انبار چیدمان می شوند . بعد گذشت مدتی ( حدود 8 تا 10 ماه ) تخته ها داخل خشک کن قرار گرفته تا رطوبت آنها به حداقل برسد . میزان رطوبت مناسب برای چوب جنگلی مانند راش بین 10 تا 12 درصد می باشد .

در ساختار داخلی ( استراکچر ) برخی از محصولات علاوه بر چوب ، فلز نیز مورد استفاده قرار می گیرد که به بالا بردن کیفیت و دوام بیشتر محصول منجر می شود . پس از تولید هر محصول ، واحد کنترل کیفیت آن را مورد بررسی نهایی قرار داده و محصول در صورت نیاز به واحد تولید مرجوع و رفع اشکال می شود .

ضمانت و خدمات پس از فروش :

ادعای کیفیت بالا به تنهایی اطمینان بخش نمی باشد . خانه مبل با ارائه ضمانت نامه برای تمامی محصولات خود ، کیفیت کالا را تضمین می کند و در صورت هرگونه خطا در روند تولید و یا بروز اشکال در هنگام مصرف ، خود را موظف به رفع آن در کوتاه ترین زمان و بدون دریافت هزینه می داند . مدت مقرر در ضمانت نامه به معنی ارائه ندادن خدمات پس از آن نمی باشد و کلیه امور خدماتی ( تعمیر ، رنگ ، تعویض رویه و ... ) تا 10 سال پس از خرید هر محصول توسط خانه مبل تعهد می گردد .

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در استان تهران

جدیدترین آگهی های میز عسلی در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه میز عسلی