فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

میز جلو مبلی درینو

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/08/24 بازدید : 281

: تهران - تهران - دفتر مرکزی : یافت آباد شرقی ، بازار مبل کوروش ، طبقه اول --- شعبه۱ فروشگاه : یافت آباد شرقی ، جنب ور

021-66153785 :

info@dorinoco.com :

joinchat/Bgr_rDvXVTqUApAPKuhUDA :

dorinoco :

متن آگهی میز جلو مبلی درینو در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

میز جلو مبلی(عسلی) درینو:

درینو تولید کننده مبلمان اداری و خانگی با بیش از ۱۵ سال تجربه قادر به ارائه خدمات به مشتریان محترم است تا محیطی زیبا و آراسته را در خانه و اداره فراهم نماید. درینو با دارا بودن بخشهای طراحی، نقشه کشی و با استفاده از تجربیات متخصصان خود خدمات خود را در این زمینه به همه مشتریان گرامی ارائه می نماید. کیفیت، استفاده از مواد اولیه مرغوب، رضایتمندی مشتریان، تحویل به موقع و قیمتهای مناسب از مهمترین پارامترهای مورد نظر مدیران درینو می باشد.

امروزه با توجه به استفاده گسترده مبلمان در دکوراسیون داخلی منازل ،میز جلو مبلی نیز تبدیل به مهمان همیشگی نشیمن و پذیرایی شده است. اگر نگاهی به بازار مبل ایران بکنیم حتما تحت تاثیر تنوع این کالا در ابعاد ، رنگ و جنس های مختلف قرار خواهیم گرفت. البته در گذشته این تنوع فقط در رنگ و برخی موارد در جنس بود ولی با ورود ماشین آلات به روز ، مواد اولیه جدید و نیز الگو گرفتن از طرح های اروپایی ، شاهد طراحی و تولید جلو مبلی هایی عالی در بازار ایران هستیم. دیگر از میز های جلو مبلی با پایه های بلند خبری نیست و مدل های جدید با ارتفاع حدود ۳۰ -۴۰ سانتیمتر ساخته می شود.

شرکت درینو به کمک تیم طراحی خلاق خود پیشگام در طراحی جلو مبلی های مدرن است. تنوع بسیار در طراحی از ویژگی های منحصر به فرد میز های جلو مبلی درینو است به طوری که هر سلیقه ای را جذب خود می کند. این تنوع در طرح بدنه جلو مبلی ، ابعاد و ارتفاع جلو مبلی ها مشهود است. کیفیت بالای محصولات که تماما از ام دی اف تراکم بالای درجه یک می باشد یکی از نقاط قوت این محصولات می باشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در استان تهران

جدیدترین آگهی های میز عسلی در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه میز عسلی