فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت مبلمان رئال، تولید انواع مبلمان خانگی وسایرمحصولات چوبی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/23 بازدید : 5264

: تهران - تهران - جاده خاوران،بعد از پلیس راه شریف آباد،شهرک صنعتی عباس آباد،بلوار ابن سینا،خیابان 30(فاخته)،بعد از بل

021-36428080 :

real.furniture21@gmail.com :

rahatare :

realfurnitureofficial :

متن آگهی شرکت مبلمان رئال، تولید انواع مبلمان خانگی وسایرمحصولات چوبی در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت مبلمان رئال، تولید انواع مبلمان خانگی وسایرمحصولات چوبی:

خانه مهمترین مکان برای هر فرد و خانواده است. از این رو هر کسی سعی دارد تا به فراخور شرایط و امکانات خود بهترین مبلمان و اثاثیه را برای خانه اش تهیه کند.

با آگاهی از این امر شرکت چیدمان راحت آرا با هدف تولید مبلمان کامل منزل، کار خود را از سال 1383 با نام تجاری رئال آغاز کرد و در طول این سالها با توسعه کمی و کیفی عوامل تولید، روند رو به رشد خود را حفظ نموده است.

این هم اکنون در مساحتی بالغ بر بیست هزار متر مربع و با در اختیار داشتن بیش از 250 نفر پرسنل مجرب و ایجاد خط تولیدی با ماشین آلات مدرن صنعتی مشغول به فعالیت بوده و اصل احترام به مشتری را همواره به عنوان مهمترین هدف، پیش روی خود قرار داده است و در تلاش است با تولید محصولات با کیفیت به این هدف دست یابد.

در همین راستا گروه کارخانجات رئال در سال 2008 موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001:2008 شد. رئال برای رضایت خریداران ایجاد تنوع در محصولات را در برنامه خود قرار داده وبا سرعت به آن جامه عمل پوشانده است.تنوع محصولات رئال این امکان را به مشتریان می دهد تا با توجه به قدرت خرید، سلیقه و شرایط موجود خود بهترین انتخاب ممکن را داشته باشند. این تولیدات شامل انواع مبل، میزهای غذاخوری، جلو مبلی، سرویس خواب، میزهای ال سی دی و صندلی بوده که در مدل ها و اندازه های مختلف تولید می شوند.

همچنین واحد طراحی رئال در کنار سایر واحدهای شرکت با استفاده از طراحان دانش آموخته و طراحی های علمی و خلاق، کار حفظ تنوع و زیبایی در تولیدات را به عهده دارد. گروه تولیدی رئال گام بعدی برای رسیدن به هدف خود یعنی احترام به مشتری را با ارائه محصولات با بسته بندی بسیار مناسب و با کیفیت برداشته است.

بسته بندی در صنعت مبلمان علاوه بر حفظ مرغوبیت کالا موجب انبارش و حمل و نقل سریع و آسان شده و با کاهش هزینه های ناشی از آسیب دیدگی محصولات در حین توزیع، کاهش هزینه های حمل ونقل، انبارش و بارگیری و استفاده بهینه از فضا، کالا را ایمن تر و با قیمت تمام شده کمتر به دست خریدار می رساند.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل