فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گروه بازرگانی والامدا، واردات مبلمان خانگی، میز و صندلی مدرن

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/23 بازدید : 324

: تهران - تهران - جردن، خیابان سلطانی، شماره 6، واحد یک

021-22036536 :

021-22036849 :

valariangroup :

valamodaa :

متن آگهی گروه بازرگانی والامدا، واردات مبلمان خانگی، میز و صندلی مدرن در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه بازرگانی والامدا، واردات مبلمان خانگی، میز و صندلی مدرن:

گروه بازرگانی والامدا ( وابسته به مجموعه شرکتهای والارین) به عنوان پیشگام در واردات محصولات لوکس از سالیان گذشته فعالیتهای خود را در سه زیر مجموعه:

(واردات مبلمان و میز و صندلی های مدرن )
(واردات کاغذ دیواری )
واردات ظرف و ظروف و اکسسوری )

آغاز نموده و روند فعالیتهای بازرگانی خود را با رشد گسترده ای دنبال می نماید.

مجموعه بازرگانی پارس والارین طی تلاش در کمتر از دو دهه توانست با دقت نظر در انتخاب و ارائه محصولات و خدمات پاسخگو،جایگاه خود را در قله اصناف دکوراسیون و مبلمان کشور تثبیت نماید.حضور گسترده و خستگی ناپذیر نمایندگان این شرکت در سرتاسر پهنه کشور عزیزمان و نیز شناخته شدن برند والامدا در بین نمایندگان,معماران,طراحان و سازنده ها تشکیل خانواده بزرگی را داد که به دنبال آن مسئولیت سنگین تری را برعهده ما گذاشت.

هدف گذاری پارس والارین برای ایجاد یک سازمان پیشرو در عرصه کاغذدیواری,مبلمان و تبدیل شدن به یک سازمان بین المللی و مطرح،با بهره گیری از تکنولوژیهای روز و مطالعات علمی دقیق و عنایت به کلیۀ ایده های اصولی و خلاقانه میسر گردیده است.

گروه بازرگانی پارس والارین نیز در این راستا،با تعاملات سازنده خود ضمن انتخاب بیش از 70 تولید کننده مطرح در 5 کشور جهان،نظارت و کنترل فنی دقیقی را توسط متخصصین خود در داخل و خارج از کشور و در تمامی مراحل تولید اعمال میدارد کاغذدیواری های الیاف طبیعی و میز و صندلی های مدرن(دکوراتیو)با بالاترین استاندارهای اروپا و آمریکا،گواه این ادعا است.

پارس والارین با تامین بخشی از نیازهای مشتریان ارجمند،قصد ارائه بهترین ها را دارد و در این مسیر،دست همکاران و همراهان خود را برای ارتقای این برند نام آشنای ایرانی می فشارد.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل