فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گروه صنعتی کارا مبل، بهترینهای مبلمان مدرن ، راحتی و کلاسیک

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/24 بازدید : 357

: تهران - تهران - بزرگراه آیت ا... سعیدی ، چهارراه یافت آباد ، خیابان یافت آباد شرقی ، بازار مبل پاسارگاد ، طبقه همکف

0921-1955036 :

021-66683092 :

021-66683093 :

info@karagallery.ir :

kara_mobl :

متن آگهی گروه صنعتی کارا مبل، بهترینهای مبلمان مدرن ، راحتی و کلاسیک در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه صنعتی کارا مبل، بهترینهای مبلمان مدرن ، راحتی و کلاسیک:

ما سعی کرده ایم مجموعه ای از بهترینهای مبلمان مدرن ، راحتی و کلاسیک به بهترین کیفیت فراهم آوریم. گروه مبلمان کارا مبل با رویکرد توسعه طراحی و کیفیت در زمینه تولید مبلمان مدرن فعالیت می کند این گروه صنعتی با هدف ارائه محصولات با کیفیت همگام با استاندارهای روز دنیا محصولات خود را وارد بازار کرده و اینک گروه مبلمان کارا مبل با سالها تجربه و همکاری با شرکت های معتبر داخلی و خارجی به عنوان یکی از بزرگترین و خوشنام ترین تولید کنندگان محصولات چوبی و مبلمان منزل شامل مبلمان مدرن ، راحتی ، کلاسیک و انواع میز و صندلی غذا خوری و همچنین بوفه و ویترین آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی و فروش و خدمات پس از فروش به مشتریان خود می باشد.

باور مدیریت مجموعه بر این استوار است که ایرانی لایق داشتن بهترین هاست و سعی بر آن داشته که با احترام به حقوق مشتری محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه دهد. امید است بتوانیم جهت ارتقای سطح کیفی تولید و طراحی و همچنین مشتری مداری در شکوفایی ایران عزیزمان نقش قابل توجهی ایفا نماییم. از شما دعوت می کنیم برای آشنایی بیشتر با توانمندیهای کارامبل و محصولات آن از بخش های مختلف وب سایت بازدید نمایید.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل