فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شركت مبل آفرين، توليد عناصر مبلمان خانگی و دكوراسيون چوبي

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/26 بازدید : 157

: البرز - كرج - جاده محمدشهر،نرسیده به سه راهی همایون ویلا،روبروی نمایندگی ایران خودرو،جنب تالار سیب،انتهای کوچۀ شهی

0912-6623201 :

026-36314134 :

monabbatkaran.co@gmail.com :

متن آگهی شركت مبل آفرين، توليد عناصر مبلمان خانگی و دكوراسيون چوبي در استان البرز و شهر كرج را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شركت مبل آفرين، توليد عناصر مبلمان خانگی و دكوراسيون چوبي:

تيم كاركنان شركت مبل آفرين را مجموعه اي از فارغ التحصيلان دانشگاه هاي شريف، امير كبير و علم صنعت و ساير دانشگاه ها تشكيل مي دهند كه سعي كرده اند با استفاده از دانش و تكنولوژي روز، محصولاتي را در صنعت مبلمان عرضه كنند.

اين تيم با بهره گيري از متخصصان خود در رشته هاي مهندسي مكانيك، مهندسي صنايع، طراحي صنعتي و غيره سعي كرده است فرايند توليد عناصر مبلمان و دكوراسيون چوبي را بهبود دهد. به كار گيري دانش طراحي سه بعدي و نرم افزارهاي پيشرفته طراحي سه بعدي اين امكان را به ما مي دهد تا فرايند طراحي عناصر مبلمان را به گونه اي انجام دهيم كه فرايند ساخت سهل تر و سريع تر و بدون دوباره كاري هاي آزاردهنده قابل انجام باشد.

علاوه بر اين، استفاده از ماشين آلات پيشرفته سي ان سي امكان ساخت سريع و دقيق و يكسان قطعات مبلمان را به ما مي دهد. به كارگيري تكنيك هاي توليد انبوه نيز باعث تسريع و بهبود توليد مبلمان مي شود.
نهايتا چنين ابزارها و قابليت هايي باعث شده است كه ما بتوانيم خدماتي مطلوب را به مشتريانمان كه عمدتا سازندگان مبل استيل و فروشندگان آن هستند ارائه كنيم. زمان كوتاه تر، كيفيت بهتر و يكدستي محصولات ما مي تواند به كسب و كار مشتريانمان كمك كند.

ما علاوه بر ارائه خدمات به كليه مشتريانمان، آمادگي داريم تا با فروشندگان بزرگ و دارندگان فروشگاه هاي زنجيره اي مبلمان تعاملي نزديك تر داشته باشيم.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر كرج

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان البرز

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان البرز و شهر كرج

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل