فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت زانکو، طراحی و تولید مصنوعات دکوراسیون و مبلمان منزل

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/26 بازدید : 224

: تهران - تهران - جاده آبعلی به سمت تهران ٬ بعد از پردیس رو به روی خرمدشت ٬ خیابان ما بین بتن دماوند و رستوران نصف جها

021-76215316 :

021-76215834 :

pamixco :

متن آگهی شرکت زانکو، طراحی و تولید مصنوعات دکوراسیون و مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت زانکو، طراحی و تولید مصنوعات دکوراسیون و مبلمان منزل:

شـرکت زانکو در سـال 1382 اقـدام به سـازماندهی تیـمی مجـرب تحـت عنـوان (( گـروه فـنی مـهنـدسی آرافـن )) متشکل از مـهندسین مـعمار ، طـراحان و کارشناسان دکوراسیون داخلی نمود . وجه تسمیه نام این گروه برگرفته از زمینه تخصصی فعالیت آن و حاکی از مهارت در فن آرایش و تخصص در بکارگیری توامان زیبایی و کارایی دارد .

در پی آن و پس از گذشت یک دهه فعالیت و خلق آثاری در زمینه طراحی و ساخت پروژه های مسکونی ، دولتی ، غرفه های نمایشگاهی و بیش از 90 شعبه از شعب بانکها در سراسر کشور ، اراده برآن شد تا علاوه بر کیفیت ، کمیت تولیدات ناشی از خلاقیت اعضاء در دستور کار قرار گیرد . این مهم پس از انجام تحقیقات و زمینه سازی لازم محیطی و منطقه ای در ابتدای سال 1393 با تاسیس کارخانه تولیدی محقق گردید .

این واحد تولیدی با استفاده بدون مرز انواع متریال و بهره مندی از تمامی شاخه های هنر اصیل پارسی و هنرمندان خوش ذوق این سرزمین در راستای طراحی و تولید مصنوعات دکوراسیون فعالیتی ممتاز آغاز نمود که موجب پیدایش نامی نوین تحت عنوان (( پامیکس )) ( اختصاری از سه کلمه لاتین : پرشین ، آرت و میکس ) به معنای تلفیق هنر پارسی گردید اکنون گروه پامیکس با بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات مدرن و استفاده از متریال بسیار مرغوب و متخصصان مجرب و هنرمند این مرز و بوم تمامی توانمندی خویش را در مسیر ارائه کارهایی زیبا و با کیفیت به دست جوانان ایرانی و صدور آن به تمامی بازارهای داخلی و خارجی به کار گرفته است.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل