فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

آیسا مبل

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/08/24 بازدید : 167

: تهران - تهران - تهران منطقه صنعتی خرمدشت خیابان دهم غربی شماره ۵۲

aisamobl :

aisamobl :

متن آگهی آیسا مبل در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

آیسا مبل:

بیانیه مأموریت :
آیسامبل با طراحی منحصر به فرد و نوآوری در تولید به همراه بهینه سازی زنجیره ارزش با ایجاد روابط بلند مدت با تامین کنندگان و ارائه خدمات متمایز و بهره گیری نیروی متخصص و متعهد در راستای خلق محصولی فرای انتظار مشتری تلاش می نماید.

ارزش ها :
صداقت و شفافیت
تکریم پرسنل سازمان
بهره گیری شایسته از موهبت طبیعت
کیفیت و زیبایی
تجربه خوش مشتری

ازسال ۱۳۷۶ فعاليت خود را در زمينه نجاري و رنگ آميزي آغاز نمود و پس از سالها كسب تجربه و ممارست در زمينه مبل مبلمان اداري و دكوراسيون در سال ۱۳۸۰ با تمركز بخشيدن به واحدهاي مختلف خود در يك مجتمع صنعتي، فعاليتهاي نجاري، رنگکاری و رويه کوبی را تحت كنترل يك مديريت واحد قرار داد. در حال حاضر بیش از ۱۳۰ نیروی ماهر و آموزش دیده در این کارخانه مشغول به فعالیت هستند. آیسا مبل با ارائه مدل هاي جديد و انحصاري خود به بازار موفق به ايجاد تحولي در سبك مبل هاي نیمه استیل(آوانگارد) در کشور گردیده است.

باور آیسامبل اینست که دلیل انتخاب مردم، محتوای تبلیغات است نه ظاهر و شعار تبلیغات. آیسامبل با استفاده از تبلیغات سعی دارد تا تصویری درست از برند خویش در جامعه بسازد و همچنین در راستای بالا بردن سطح آگاهی مردم از عملکرد و مسیر رو به رشد خویش به این مهم می پردازد.

خانواده آیسامبل با افتخار و عشق از طریق مشارکت فردی و همکاری تیمی همراه با دانش روز و تجربه سالیان خود، برای ساخت فضایی زیبا، منحصربه فرد و با دوام تلاش می کند.باورماست آن چیز که ما را متمایز خواهد ساخت، قدم های هرچند کوچک ولی مستمر برای بهبود است.

شش ارزش پیش برنده آیسامبل خانواده، خلاقیت، هنر، نوآوری و مسئولیت پذیری می باشدهمچنین با التزام به اصل مشتری مداری و خدمات متمایز برآنیم تا خانواده ها با آیسامبل حس غرور و شعف را تجربه نمایند.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل