فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان و پارتیشن اداری محیط آرا، ماشین آلات صنعتی پیشرفته

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/27 بازدید : 260

: تهران - تهران - اتوبان کردستان- خیابان آرارات شمالی- شماره ۲۴

021-88626013 :

info@mohitara.com :

متن آگهی مبلمان و پارتیشن اداری محیط آرا، ماشین آلات صنعتی پیشرفته در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان و پارتیشن اداری محیط آرا، ماشین آلات صنعتی پیشرفته:

مبلمان اداری محیط آرا تولید کننده سیستم‌های متنوع مبلمان اداری شامل انواع میزهای مدیریت، کنفرانس، منشی، انواع فایلینگ اداری شامل کتابخانه و... و همچنین پارتیشن اداری (جدا کننده سبک) می‌باشد و هم اکنون با چندین گروه محصول جدید خود در زمینه‌های مختلف منطبق با سلایق گوناگون، طیف وسیعی از نیازهای مشتریان در زمینه مبلمان اداری را تامین می‌نماید. یکی از ویژگی‌های متمایز کننده محیط آرا، تفاوت در نوع ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد.

همچنین بهره‌گیری از پشتوانه سخت افزاری قدرتمند (ماشین آلات صنعتی پیشرفته در زمینه چوب و فلز) در بخش تولید و همچنین استفاده از تکنولوژی نوین صنعت چوب ایتالیا در مواد اولیه و بهره‏ گیری از نرم افزارهای اختصاصی و سیستم‌های گردش اطلاعاتی در بخش خدمات طراحی، کنترل گردش سفارشات و اتوماسیون اداری‏، نمونه‌های دیگری از ویژگی‌های خاص درون سازمانی این شرکت می‌باشند.

این شرکت در سال ۱۳۸۲ پس از تدوین برنامه استراتژیک خود با ایجاد سازمان‌های فروش، گارانتی، نصب و خدمات پس از فروش و همچنین کسب ۱۸ گواهینامه استاندارد از ۳ شرکت معتبر جهانی در سالهای اخیر، به عنوان سازمانی پویا، مشتری گرا و پیشرو به فعالیت خود ادامه می‏دهد.

رعایت اصول مهندسی طراحی، اصول زیبائی شناسی، اصول ارگونومی، استاندارد‏های ابعاد و مؤلفه‌های انسانی (آنتروپومتری) و در نهایت داشتن هویت محیط آرائی در طرح محصول، خط مشی واحد تحقیق و توسعه‌ی شرکت محیط‌ آرا است. همچنین این واحد توجه خاصی به بافت، رنگ و تأثیرات روانی و عاطفی محیط بر انسان دارد.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری