فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت مبل کنز، تولید کننده انواع مبلمان کلاسیک،نیمه مدرن،مدرن

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/30 بازدید : 699

: تهران - تهران - جاجرود ، کمرد ، جنب پمپ بنزین ، شماره 146

021-76263681 :

021-76263731 :

info@kenzco.ir :

متن آگهی شرکت مبل کنز، تولید کننده انواع مبلمان کلاسیک،نیمه مدرن،مدرن در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت مبل کنز، تولید کننده انواع مبلمان کلاسیک،نیمه مدرن،مدرن:

شرکت مبل کنز به لطف طلیعه نگاه پروردگار و با افتخار دریافت تندیس برترین در هفدهمین و نوزدهمین نمایشگاه بین المللی و مبلمان منزل و لوح تقدیر واحد نمونه در تامین مبلمان کلاسیک در سال 1386 و 1388 و با بکارگیری نیروهای مجرب و تئوریسین های مبلمان کشورمی تواند میهمانی از جنس میزبان همیشگی در ساحل امن منزل شما عزیزان باشد.

مبل کنز یاد آور آن است که محیط منزل صدفی است برای بستر شما گوهران مروارید گونه منزل مقدس است و چیدمان آن نیازمند دانش قوی که به دست هنرمندان ما جودانه می شود . آرزویمان این است از افق جاودانه نگاهتان در رسیدن به هدفی سپید که رضایت شما عزیزان است نیک بهره گیریم .

تولیدات این شرکت به سه بخش اصلی تقسیم می شود :

1- کلاسیک 2- نیمه مدرن 3- مدرن

1- کلاسیک : در بخش کلاسیک که میتوان آن را تولید هنری نیز اطلاق کرد ، سال های 1700 میلادی یعنی قرن شانزدهم به بعد مورد توجه قرار دارند که خود به دو بخش فرانسوی و انگلیسی تقسیم میشود ، استیل فرانسوی با تولیداتی از مبلمان لوئی پانزدهم ، بیزانس و باروک ، شروع شده ، در ادامه به دوران لوئی شانزدهم و نهایتا به لوئی فیلیپ ختم می گردد . در استیل انگلیسی با تولیدات دوره " کوئین آن " شروع می شود و با سبک های ویکتورین ، جورچین و چیپندیل به همراه سبک امریکایی ادمه میباد و تولید می گردد .

2- نیمه مدرن : این بخش شامل آمپیر دوم و مدلی به نام اتریشی می گردد .

3- مدرن : در این بخش مدل های منتخب از دوره های لاکر چینی با طراحی های ایتالیایی و همچنین راحتی آمریکایی و سایر مدل ها تولید می شود . کارخانه شرکت مبل کنز در جاجرود منطقه شهرک صنعتی شرق تهران قرار دارد که بخشهای مختلف تولید به صورت خلاصه شده ، شامل موارد زیر است :

- انبار چوب خشک کنی - سالن برش - سالن ماشین کاری - سالن نجاری (مونتاژ) - سالن منبت کاری - سالن رنگ کاری - سالن ورق کاری - سالن رنگ پاشی و رنگ خشک کنی - سالن رویه کوبی - سالن های انبار کلاف ( شاسی ) و کالاهای تمام شده - بخش دریافت سفارش های داخلی و خارجی جهت امور صادرات - بخش اداری - بخش بسته بندی - بخش حمل و نقل - دفتر مرکزی که کلیه امور در دفتر مرکزی هدایت و برنامه ریزی می شود .

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل