فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

کم جا چوب

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/08/25 بازدید : 312

: تهران - تهران - دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، کوچه آبشوری شرقی، پلاک ۶۸، واحد ۲

021-41725000 :

متن آگهی کم جا چوب در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

کم جا چوب:

ایده تولید تخت تاشوی دیواری برای اولین بار در ایران توسط مدیریت این شرکت ارائه شد و در سال ۱۳۶۹ اولین نمونه این محصول با استفاده از جک های آلمانی طراحی و تولید گردید. تولید تخت تاشو از سال ۱۳۷۴ آغاز و سال ۱۳۷۵ با بهره گیری از یراق آلات و جک های تولید داخل ادامه یافت. در سال ۱۳۷۸ شرکت تولیدی بازرگانی کمجا چوب (سهامی خاص) بر اساس سیستم گسترده مدیریتی و خدماتی, افزایش تولید و ارائه طرح های نوین در این زمینه تاسیس گردید.

این شرکت با حضور تنی چند از مدیران موفق مبلیران سابق و با پشتوانه ۳۰ سال تجربه کاری در صنعت چوب ایران توانسته است در راستای پیشرفت این صنعت در کشور ،گام بردارد .از سال ۱۳۸۰ با ورود تکنولولوژی و ماشین آلات مدرن صنعت چوب به کشور این شرکت با خریداری جدید ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات نسبت به مکانیزه کردن سیستم تولید اقدام نمود و با گذشت مدت زمان کوتاهی ضمن سرمایه گذاری اصولی، مدیریت بازار، ارائه طرح های جدید و نزدیک شدن به سلیقه مشتریان و تلاش در جهت بهینه سازی خدمت به مشتریان به پیشرفتهای چشم گیری در توسعه تولید و بالا بردن سطح کیفی محصولات دست یابد.

با توجه به نیاز روز افزون مشتریان و به منظور جایگزینی محصولات با کیفیت تولید داخل کشور، شرکت دامنه محصولات تولیدی خود را افزایش داد که امروزه محصولاتی از قبیل سرویس های تخت تاشوی دیواری، انواع سرویس خواب نوزاد، انواع سرویس خواب یکنفره و دو نفره، سرویس خواب نوجوان، انواع کمد، مبل های تخت خواب شو، مبلمان مدرن، تشک های طبی و فنری با استانداردهای بین المللی را در دستور کار دارد.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل