فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان نوآوران، تولید و عرضه مبلمان خانگی، سبک و مدل های روز

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/02 بازدید : 935

: تهران - تهران - بازار مبل ، شهرک ولیعصر ، خیابان وحدت ، نبش چهارراه مفتح ، پلاک128و130

0216-6208048 :

021-66145839 :

021-66144606 :

noavaranmobl@yahoo.com :

متن آگهی مبلمان نوآوران، تولید و عرضه مبلمان خانگی، سبک و مدل های روز در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان نوآوران، تولید و عرضه مبلمان خانگی، سبک و مدل های روز:

با استعانت از پروردگار متعال ، مبلمان نوآوران فصل نوینی از فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تولید و عرضه مبلمان خانگی آغاز نموده است. به اعتقاد مبلمان نوآوران مشتریان حق دارند از چگونگی ساخت و تولید مبلمان ، اطلاعات لازم و کافی را بدست آورده تا این اطلاعات در انتخاب صحیح آنها به کار رود .

یکی از مشخصات بارز محصولات مبلمان نوآوران ، به کار گیری سبک و مدل های روز جهانی و طراحی و اصلاحات مطابق با سلیقه بومی است . تنوع محصولات مبلمان نوآوران تقریبا به حدی است که تمامی سلیقه های مشتریان را جوابگو می باشد .

مبلمان نوآوران با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن مورد نیاز و نیز نیروی کار متخصص و ماهر توانسته محصولاتی با کیفیت در حد استانداردهای جهانی تولید نماید . کیفیت بالای دوزندگی ، باعث متفاوت شدن محصولات این گالری از سایر محصولات مشابه در بازار ایران شده است .

استفاده از تکنولوژی روز جهانی در ساخت فریم محصولات مبلمان نوآوران و رعایت دقیق ارگونومی بدن انسان ، علاوه بر افزایش عمر مفید محصولات ، هیچ گونه عوارضی برای انسان به دنبال نداشته که این عامل تفاوت بسیاری را بین این محصولات و موارد مشابه بازار ایران ایجاد نموده است .

به کار گیری مرغوب ترین چوب موجود در بازار ایران که قابلیت استفاده مبلمان را در هر شرایط آب و هوایی داراست ، محصولات مبلمان نوآوران را از این لحاظ نیز جزو کالاهای با کیفیت بازار به شمار می آورد .

استفاده از با کیفیت ترین اسفنج موجود بازار ایران باعث تولید محصولات با درجه کیفی بسیار بالا شده که به راحتی می توان تولیدات مبلمان نوآوران را سال های طولانی بدون از دست دادن کیفیت اولیه استفاده نمود .

جهت رفاه حال خریداران محترم و جلوگیری از افزایش قیمت محصولات برای مصرف کننده ، مبلمان نوآوران اقدام به عرضه محصولات به صورت مستقیم نموده و در همین راستا شعب خود را در کلیه استان های کشور یکی پس از دیگری افتتاح می نماید .

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل