فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

الدورادو، دارنده ی نشان استاندارد ملی در صنعت مبلمان خانگی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/02 بازدید : 332

: تهران - تهران - تهران ، جاجرود ، منطقه صنعتی کمرد نبش کوچه تختی ۴ پلاک ۵۵۵

021-76264490 :

متن آگهی الدورادو، دارنده ی نشان استاندارد ملی در صنعت مبلمان خانگی در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه مبلمان الدورادو، دارنده ی نشان استاندارد ملی در صنعت مبلمان خانگی:

الدورادو افسانه ایست کهن که قدمتی چند هزار ساله دارد. این آرمان شهر ماوائی است که در آن فرهنگ و تمدن به حد اعتلای خود رسیده و اینک این نام فاخر را برگزیده ایم تا چراغ راهی باشد برای رسیدنمان بر تارک هنر صنعت مبلمان ایران زمین.

دبر هنگامی بود که خلاء حضور پر افتخار و مقتدارنه ایرانی را در این عرصه حس میکردیم. برآن شدیم تا با ثبت شرکت الهه دوران دوام به شماره ثبت ۱۰۰۰ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۷۵۸۰۵۸ تحت برند تجاری الدورادو، کاری را به انجام برسانیم که قبل از آن شرکت های خارجی انجام داده بودند. یعنی کاری مبتنی بر تکنولوژی روز، پس صنعت و هنر را با هم در آمیختیم تا بتوانیم بهترین طرح و کیفیت را فراهم آوریم.

شاید متواضعانه نباشد که بگوییم در سایه ی الطاف خداوندی و کوشش بسیار اولین دارنده ی نشان استاندارد ملی ایران در صنعت مبلمان خانگی و همچنین بسیاری از استاندارد های بین المللی دیگر نیز باشیم، این راه پر فراز و نشیب را پیمودیم تا محصولی پر کیفیت و با استحکام با رعایت اصول طراحی روز را بر محور مشتری مداری برایتان به ارمغان آوریم.

پس از کسب سالها تجربه در فروش مستقیم و بدون واسطه ی محصولات در فروشگاه های الدورادو با توجه پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین فراهم آوری رضایت مشتریان محترم و دسترسی کلیه ی هموطنان گرامی در سراسر نقاط جهان به کالای ایرانی در زمینه ی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی، بر آن شدیم تا با کوشش متخصصان ایرانی این وبسایت را جهت ارائه خدمات بیشتر و سریعتر و فروش محصولات به صورت اینترنتی و راحت آماده سازیم.

امید است با یاری خداوند و نظرات و انتقادات شما عزیزان همواره در این عرصه نیز رشد کرده و همانند سالیان گذشته رضایت مشتریان محترم را بیش از پیش به دست آوریم.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل