فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

صنایع مبلمان سپیدار سبز، تولید و عرضه میز جلومبلی و بغل مبلی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/03 بازدید : 341

: تهران - تهران - جاده شهریار,شهرک جعفریه,انتهای خیابان33(صدر)

021-65413141 :

021-65413151 :

info@sepidarsabz.ir :

sepidar921 :

sepidarsabz :

متن آگهی صنایع مبلمان سپیدار سبز، تولید و عرضه میز جلومبلی و بغل مبلی در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

صنایع مبلمان سپیدار سبز، تولید و عرضه میز جلومبلی و بغل مبلی:

صنایع مبلمان سپیدار سبز با بیش از 30 سال تجربه در سال 1390 فصل نوینی از فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تولید و عرضه مبلمان خانگی آغاز نمود و با شماره 436617 به ثبت رسید.یکی از ویژگی های بارز محصولات سپیدار به کارگیری از سبک و مدل های روز جهانی و طراحی و اصلاحات مطابق با سلیقه ایرانی است. تنوع محصولات سپیدار تقریبا پاسخگوی هر سلیقه ای می باشد.

به کارگیری مرغوبترین چوب صنعتی ایران که قابلیت استفاده در هر شرایط آب وهوایی را دارامی باشد باعث شده تا محصولات سپیدار جزء کالاهای باکیفیت بازار به شمار آید. استفاده از با کیفیت ترین اسفنج ها ورنگ های صنعتی باعث تولید محصولاتی مرغوب شده که در سال های طولانی کیفیت اولیه خود را حفظ می کند. کیفیت بالای دوزندگی نیز باعث متفاوت شدن محصولات سپیدار از سایر محصولات موجود در بازار شده است.

صنایع مبل سپیدار استفاده از بهترین و کامل ترین نوع بسته بندی را در دستور کار خود قرار داده است تا از صدمات ناشی از حمل ونقل جلوگیری به عمل آید. بخش های مختلف مبل سپیدار دارای رویکرد مشتری مداری و ارائه خدمات هر چه بیشتر وبهتر به خریداران محترم می باشد وآماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما در جهت بهبود کیفیت محصولات خود می باشد. همچنین اعلام می دارد آماده واگذاری شعب در کلیه شهرهای کشور می باشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در استان تهران

جدیدترین آگهی های میز عسلی در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه میز عسلی