فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت ژولک، تولید انواع مبلمان کلاسیک مدرن و کلاسیک فانتزی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/04 بازدید : 1405

: تهران - تهران - رسالت - بازار مبل دلاوران - بین الغدیر و چهار راه آزادگان - پلاک 486 - مبلمان ژولک

021-77440104 :

021-77497900 :

info@zhoolack.com :

متن آگهی شرکت ژولک، تولید انواع مبلمان کلاسیک مدرن و کلاسیک فانتزی در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت ژولک، تولید انواع مبلمان کلاسیک مدرن و کلاسیک فانتزی:

بنیان شرکت ژولک از اوایل دهه هفتاد میباشد که کارخود را با شرکت های گل چوب،گروه صنعتی مهرایران ،و شرکت طراحان تا حدودی در بازار ایران مطرح نمود.
ولی در اواخر دهه هشتاد با کمک مهندسین داخلی و خارجی و نخبگان و هنرمندان ایرانی با ادغام این سه شرکت ،اقدام به تاسیس ژولک با اهداف بین المللی و همچنین اقدام به تاسیس شعباتی درسراسر ایران نمود.

در دهه نود ژولک پا را از مرزهای ایران فراتر نهاد و اقدام به تاسیس شعباتی در خارج از کشور از جمله کشور عراق (سلیمانیه ،اربیل و …) و همچنین در کشورهای آلمان،استرالیا ،ژاپن نمود.
با توجه به اینکه ژولک در دهه هفتاد و هشتاد تولیداتی از قبیل راحتی و کارهای استیل داشته وبا توجه به نزدیکی کشور ترکیه به ایران وقوی بودن این کشور در تولید مبلمان راحتی واشباع بودن این سبک از مبلمان در ایران با توجه به نیاز کشور به تولید مبلمان در سبک های مختلف خود را پیشگام در صنعت مبلمان ایران دانسته و روی به تولید مبلمان جدید نمود.

ژولک با تمام مشقت ها و مشکلاتی که در تولید مبلمان جدید وجود داشت با وارد کردن جدیدترین دستگاه ها و فناوری های دنیا از کشورهای اروپایی مخصوصا ایتالیا اقدام به تولیدات جدید مبلمان کلاسیک در ایران نمود .

گرچه میدانید که هر چقدر که مقدار چوب و هنرنمایی برروی چوب در مبلمان نمایان باشد ارزش مبلمان بالاتر می رود و این شرکت مفتخر است که در این راستا با بزرگان دنیا رقابت نموده وبه امید پروردگار به زودی در تمام نمایشگاه ها ی معتبر دنیا محصولات خود را رائه دهد.که خوشبختانه در این راستا با همت مسئولین اقداماتی شده و ازاین شرکت از کشورهای ایتالیا، ترکیه ،ژاپی ،عمان دعوت به عمل آمده است .

امید است که بایاری ملت ایران بتوانیم هنرایرانی را به جهانیان بشناسانیم.
شرکت ژولک تحت لیسانس CRS کانادا میباشد.این گریت شامل ایزو ۹۰۰۱،ایزو ۱۸۰۰۱،ایزو ۱۴۰۰۱، ایزو ۱۰۰۰۲ است که هرکدام از این آیتم ها دارای ویژگیهای خاصی میباشند.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل