فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

صنایع چوب و فلز تولیکا، تولید میز جلومبلی و محصولات چوبی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/04 بازدید : 1161

: خراسان رضوی - مشهد - حد فاصل میدان شهید منتظری ( تلویزیون ) و سه راه بعثت

0912-0337432 :

051-35412224 :

051-35412224 :

info@tolica.ir :

tolica.ir :

متن آگهی صنایع چوب و فلز تولیکا، تولید میز جلومبلی و محصولات چوبی در استان خراسان رضوی و شهر مشهد را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

صنایع چوب و فلز تولیکا، تولید میز جلومبلی و محصولات چوبی:

صنایع چوب و فلز تولیکا از سال 1350 فعالیت خود را در زمینه اجرای دکوراسیون داخلی آغاز نموده است. این شرکت در سال 1379 با خرید مدرن ترین ماشین آلات و ادوات روز دنیا، تولید صنعتی خود را رونق بخشیده و علاوه بر تولید محصولات چوب و دکوراسیون داخلی، محصولات اداری و خانگی را نیز با بالاترین کیفیت تولید می نماید.

این شرکت در ابتدای سال 1386 و در راستای برنامه های طرح و توسعه ی خود با خریداری خط تولید محصولات صفحه ای از شرکت های Altendorf و Holzher آلمان و Vitup ایتالیا توانسته خود را به عنوان یکی از برترین های این صنعت در ایران مطرح سازد. بیش از 30 سال تجربه، استفاده از مدرنترین ماشین آلات، تکیه بر دانش نیروهای متخصص و منشور مناسب رفتاری این سازمان با مشتری، خصوصیاتی است که امروز تولیکا را به عنوان نشانی شناخته شده در صنعت چوب و محصولات صفحه ای مطرح ساخته است.

سازمان های زیر مجموعه تولیکا بدین ترتیب تعریف شده اند: تامین: قاعدتا تامین محصولات با کیفیت بالا و مناسب، بدون نیروی انسانی متخصص امکان پذیر نمی باشد. تخصص و تجربه دو عامل اصلی در انتخاب نیروهای انسانی مجموعه بوده و رشد و پیشرفت در این مجموعه در گروه رشد این دو عامل در نیروها می باشد.

کنترل کیفیت: واحد کنترل کیفیت در مجموعه تولیکا دارای بالاترین سطح دانش فنی بوده و با تفکر مناسب کنترل کیفی، موجب بالاتر رفتن هر چه بیشتر سطح کیفی محصولات می شود. شاید به جرات بتوان مجموعه تولیکا را به عنوان یکی از معدودترین مجموعه های تولیدی صنعت چوب، در نظر گرفت که واحد آزمایشگاه در آن به صورت کاملا فعال مشغول به کار است.

طراحی: هنر تنها دانش بشری است که آموختنی نمی باشد، بلکه از وجود آدمی بر می آید و سلیقه برایند دانش بشری، هنر ذاتی و احساس خوشایند درونی است. در انتخاب نیروی انسانی این مجموعه علاوه بر تخصص بالای افراد، سلیقه مناسب و هنر مطبوع نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. امروز تولیکا مدعی است که اعضای گروه طراحی آن دارای تمامی فاکتورهای مذکور می باشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در شهر مشهد

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در استان خراسان رضوی

جدیدترین آگهی های میز عسلی در استان خراسان رضوی و شهر مشهد

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه میز عسلی