فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گروه تولیدی لاسیلیا، طراحی و تولید مبلمان مدرن خانگی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/05 بازدید : 1104

: البرز - كرج - اتوبان کرج قزوین خروجی جاده قدیم کوهسار بعد از دوراهی باغ شهر آرین میدان کوهسار

026-44697559 :

026-44697563 :

info@lasiliya.com :

متن آگهی گروه تولیدی لاسیلیا، طراحی و تولید مبلمان مدرن خانگی در استان البرز و شهر كرج را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه تولیدی لاسیلیا، طراحی و تولید مبلمان مدرن خانگی:

گروه تولیدی Devin در سال 2010 محصولات مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل خود را با نام تجاری Lasiliya در تورنتو کانادا به ثبت رسانده و شروع به طراحی و تولید مبلمان مدرن خانگی نموده است. این گروه تا سال 2012 محصولات خود را در بازارهای کانادا، آمریکا و آمریکا لاتین ارایه نموده و از سال 2013 به واسطه شرکای ایرانی اقدام به فروش در کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله امارات متحده عربی (دبی)، قطر، بحرین، عراق و ایران نموده است.

این شرکت از آغازین روزهای تاسیس تصمیم گرفت که تجربه و خلاقیت و طراحی را گردهم آورده و نیازهای همه جانبه مخاطب خود را تامین کند و با تکیه بر شناخت و درک مشتری و بازار شروع به فعالیت کرد و در مدت زمانی کوتاه جای خود را در قلب مشتریان باز کردو دوستداران تنوع وکسانی که ازرنگ های بی روح خسته شده اند رابه روی این برند جذب کرد .

لاسیلیا طی تحقیقات گسترده روزهای رنگی را زیباتر از روزهای دیگر دید و فلسفه وجودی خود را بر اساس رنگ ها بنا کرد به سراغ رنگ های موجود در طبیعت رفت و با الهام گرفتن از این رنگ ها نخستین طرح خود را به بازار عرضه کرد .

خلاصه اینکه لاسیلیا تصمیم گرفت تنوع را در زندگی انسان ها طراحی کرده و خوشحالی را به فضای زندگی اضافه کند.

مناسب برای انواع فضا:
لاسیلیا، با تکیه بر دانش و تجربه ای چندین ساله در حوزه مبلمان منزل، همواره بر آن است تا مجموعه ای را ارائه کند که برای تمام فضاهای خانه مناسب باشد. بیشتر ست های موجود در لاسیلیا، به خاطر داشتن مکانیزم های مختلف کاربردهای متفاوتی را به خود اختصاص می دهند.

طراحی به روز:
یکی از المان های مهم به هنگام خرید مبلمان منزل، انتخاب طرح های به روز است. لاسیلیا، با نگاهی چندجانبه و با در دست داشتن تیم مجرب، متشکل از محققان بازار و طراحان برجسته، به روزترین طرح های موجود در این صنعت را به مشتریان خود ارائه می کند.

نگاهی رنگی:
رنگ به عنوان یکی از المان‏ های اصلی دکوراسیون، نقشی بسیار اساسی در چیدمان منزل دارد. نگاهی رنگی به اشیا، سبب ایجاد تنوع و تفاوت در زندگی می شود و لاسیلیا همواره به این موضوع توجهی ویژه دارد.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر كرج

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان البرز

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان البرز و شهر كرج

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل