فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

صنایع چوبی بهارنارنج، گارانتی 2 ساله وخدمات پس از فروش 5ساله

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/07 بازدید : 443

: مازندران - بابل - میدان بسیج . حد فاصل بسیج 11 و 13

011-32392030 :

info@bahar-narenj.com :

baharnarenj_furniture :

baharnarenj_furniture :

متن آگهی صنایع چوبی بهارنارنج، گارانتی 2 ساله وخدمات پس از فروش 5ساله در استان مازندران و شهر بابل را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

صنایع چوبی بهارنارنج، گارانتی 2 ساله وخدمات پس از فروش 5ساله:

صنعت مبلمان خانگی طی چند سال اخیر بیشترین رشد را در میان صنایع سبک در جهان به خود اختصاص داده و در کشور ما نیز طی این سالها تحولات و پیشرفتهای چشمگیری در این صنعت اتفاق افتاده است.

امروزه صنعت مبلمان در کشور به یکی از مهمترین شاخصه های صنعتی مولد اشتغال و ثروت و نیز یکی از شاخصه های مهم تجارت تبدیل شده است .

شرکت صنایع چوبی بهار نارنج در راستای گسترش تولید ملی کشور، در سال 1380 بعنوان اولین تولید کننده مصنوعات چوبی و ام دی اف بصورت کارخانه ای و صنعتی در شمال کشور در شهرستان بابل تاسیس و به بهره برداری رسید.

در حال حاضر گروه صنعتی بهار شامل کارخانه های بهارنارنج، بهارچوب، بهارخواب کارکیا و لاوین با بکارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات حرفه ای مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا از معتبرترین برندهای ایتالیایی و آلمانی ، در زمینه تولید مجموعه کامل مبلمان خانگی ، میز و صندلی ، سرویس خواب بزرگسال ، سرویس های کودک و نوجوان و همچنین ارائه خدمات تجهیز و دکوراسیون مجتمع های رفاهی و اداری (بصورت پروژه ای ) فعالیت داشته و این ره چند ساله را با همت ، تلاش، خلاقیت و نوآوری همه مدیران و پرسنل زحمتکش خود و همراهی و همدلی مشتریان ، با افتخارات ملی و بین المللی طی نموده است .

ما معتقدیم :

مشتریان امروز ، خرید خود را با هوشیاری و با تکیه بر شناخت و درک درست از کالا و برند انجام میدهند و ما نیز قصد داریم محصولی درخور و لایق ایران و ایرانی را به مشتریان خود عرضه کنیم.

در شرایطی که کشور عزیزمان در مسیر تکامل و پیشرفت صنعتی و فن آوری فرا تکنیکی گام بر می دارد، این شرکت برای دستیابی به معیارهای بین المللی با تاسیس شرکت صنایع چوب لاوین و انتقال دانش و تجارب کشورهای صاحب نام در این صنعت به درون کشور برند جدیدی را نیز به بازار عرضه نمود تا بتوان باتکیه بر توانمندی های موجود در کشور به آرمان هایی بزرگ دست یافت .

آرمان های اصلی ما عبارتند از :

• ارتقاء جایگاه صنعت مبلمان و دکوراسیون ایران
• تحول در مدیریت این صنعت در کشور
• ورود به بازارهای بین المللی

ما با عزمی راسخ در مسیر آرمان های خود گام برداشته ایم و با شعار حفظ مشتریان و مشتری مداری ، به یاری خداوند و مشارکت و همت تمامی همکاران خود در خانواده بزرگ گروه صنعتی بهار، سازمانی پویا ، پر نشاط ، آینده دار و گسترده را ترسیم نموده ایم و افتخار داریم که با توسعه صنعت ، سهم عمده ای در ایجاد اشتغال در منطقه و کشور را داشته ایم.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد ،گارانتی 2 ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله ضامن کیفیت و دوام محصولات بهارنارنج و دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 از شرکت IMQ ایتالیا نشان از حرکت سازمان در راستای ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان داشته و گروه صنعتی بهار تاکنون توانسته با تکیه بر اعتماد و حمایت مشتریان وفادار خود اقدام به گسترش محدوده جغرافیایی توزیع در سراسر کشور نموده و طی سالهای اخیر موفق به ورود به بازارهای جهانی گردد و با اثبات توانمندی ها و ظرفیت های بالای فنی و استانداردهای خود گامی در راه سر افرازی ایران بزرگ بر دارد.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر بابل

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان مازندران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان مازندران و شهر بابل

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل