فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان جاینو

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/08/25 بازدید : 213

: البرز - كرج - کرج، رجایی شهر، خیابان مطهری، جنب پل شهدای روحانی

026-34437723 :

متن آگهی مبلمان جاینو در استان البرز و شهر كرج را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان جاینو:

گروه دانش بنیان جاینو گروهی صنعتی بوده که از بدو تاسیس با شعار نوآوری ، پیشگام بودن و ارزش آفرینی با سرمایه بخش خصوصی فعالیت خود را آغاز و هم اکنون با سابقه ای درخشان ، با نیروهای توانمند و کوله باری از تجربه با اقتدار فعالیت خود را ادامه میدهد.
این گروه در سال ۱۳۷۲ توسط آقای مجتبی طبسی تاسیس و با توجه به زمینه های فعالیت گوناگونی از قبیل تولید و توزیع مصنوعات اداری و خانگی و ...که داشته با نامهای آشنایی همچون نگار، نفیس و جاینو محبوبیت زیادی را بین مصرف کنندگان بدست آورد.

جاینو در زمینه تولید ملزومات صنعتی ، مبلمانهای خانگی و شهری ، معماری و دکوراسیون داخلی فعالیت نموده و به حول و قوه الهی موفقیت های شایان ذکری را در این زمینه بدست آورده.

ارتقاع مداوم کیفیت خدمات فنی و مهندسی ، گسترش تکنولوژی مرتبط با زمینه تخصصی و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان ، مکمل فعالیت های این گروه قرار گرفت و همواره سرعت عمل در پاسخ گویی به نیازهای مشتریان ، توسعه کیفی منابع انسانی و ارتقاع سطح دانش و سلامت آنان جهت ارایه ارززشمندترین محصولات و خدمات به مشتریان و جلب رضایت آنان و تامین منافع ذینفعان را بر خود واجب دانست.

مدیریت و پرسنل مجموعه جاینو، چشم انداز خود را تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده مبلمان در آسیا قرار داده و در راستای نیل به این هدف سازمانی از تمام ظرفیت و پتانسیل خود بهره خواهند برد.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر كرج

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان البرز

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان البرز و شهر كرج

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل