فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گروه تولیدی مبلمان السا، بروزترین و جدیدترین مدل های مبلمان

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/09 بازدید : 1936

: تهران - تهران - جاه ساوه – سه راه آدران – شهرک قلعه میر – خیابان امام سجاد (ع) پلاک 45

021-56867272 :

021-56863617 :

info@mobleelsa.com :

متن آگهی گروه تولیدی مبلمان السا، بروزترین و جدیدترین مدل های مبلمان در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه تولیدی مبلمان السا، بروزترین و جدیدترین مدل های مبلمان:

از اینکه ما را انتخاب کرده اید سپاسگذاریم و خوشحالیم که ما را از این طریق میهمان خانه های گرمتان نموده اید تا در زیباترین لحظات زندگیتان در کنار شما باشیم .

وظیفه خود می دانیم که با ارائه بهترین ها در امر کیفیت و رضایت مندی مشتری آرامش خاطر شما را فراهم نمائیم . امید وارم در طول سالهایی که میهمان شما هستیم

پاسخ اعتماد شما را به گروه تولیدی مبل السا با آنچه که شایسته شما است بدهیم .

هم اکنون با استفاده از روش جدید اسکلت سازی با پروفیل (آهن) در کنار چوب جهت افزایش طول عمر اسکلت به کار خود ادامه می دهیم و از مرغوب ترین مواد اولیه در تولیدات خود استفاده می نماییم و به علت به کارگیری بهترین مواد اولیه تمامی کالاهای خود را با 18 ماه گارانتی از سوی کارخانه پیشکش خانه هایتان خواهیم نمود.

با لطف و عنایت پروردگار و حمایت مشتریان محترم در طی سالهای گذشته گروه تولیدی مبل السا با بهره گیری و استفاده از دانش فنی و تجربیات متخصصین ، طراحان و مجریان مبل و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزاتی که به کار گرفته ایم ، توانستیم به روزترین و جدیدترین مدل های حال حاضر را در کشور عزیزمان ایران به تولید برسانیم همواره تلاش کرده ایم که در عرصه مبلمان به بالاترین کیفیت که یکی از چند اهداف مهم گروه تولیدی مبل السا می باشد نائل شویم که ثمره آن دریافت گواهینامه های ذیل می باشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل