فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

صنایع مبل کرال، فعالیت حرفه ای در زمینه تولید سرویس خواب

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/11 بازدید : 723

: آذربایجان غربی - خوی - شهرک صنعتی، بلوار صنعتگران یکم. خیابان هفتم

0914-4615281 :

044-36523326 :

info@kral-mobilya.com :

kralmobilya :

متن آگهی صنایع مبل کرال، فعالیت حرفه ای در زمینه تولید سرویس خواب در استان آذربایجان غربی و شهر خوی را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

صنایع مبل کرال، فعالیت حرفه ای در زمینه تولید سرویس خواب:

صنایع مبل کرال افتخار دارد درخدمت شما مشتریان گرامی باشد و هم اکنون فصل نوینی از فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تولید و عرضه مبلمان خانگی آغاز نموده است. ما اعتقاد داریم مشتریان حق دارند از مراحل ساخت، تولید و کیفیت محصولات اطلاعات لازم را بدست آورده تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. یکی از ویژگی های بارز محصولات کرال به کارگیری از سبک و مدل های روز جهانی و طراحی و اصلاحات مطابق با سلیقه ایرانی است. تنوع محصولات کرال تقریبا پاسخگوی هر سلیقه ای می باشد.

استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه مصرفی از قبیل چسب/ کش/ نخ /میخ/ پارچه و... در مبل کرال که 80 درصد آنها مواد مرغوب ترک هستند باعث تولید محصولاتی مرغوب شده که در سال های طولانی کیفیت اولیه خود را حفظ می کند.

چوب : چوبهای مصرفی مبل کرال از چوبهای راش و توسکا میباشد که بهترین نوع چوب است و قابلیت استفاده در هر شرایط آب وهوایی را دارا می باشد باعث شده تا محصولات کرال جزء کالاهای باکیفیت بازار به شمار آید.

رنگ : رنگ های استفاده شده مبل کرال از نوع مرغوبترین رنگهای تولید ترکیه و آلمانی میباشند که هم از نظر ظاهری هم از نظر کیفی خود را نشان داده و تغییر نمیکند و شکسته نمیشود.

ابر : ما در ساخت مبلمان کلاسیک و راحتی از ابرهای 30 و 35 کیلویی استفاده میکنیم که به مرور زمان کم حجم نمیشوند و خود محصول نشانگر کیفیت آن میباشد

مبل کرال دارای 48 ماه ضمانت و 8 سال خدمات پس از فروش میباشد که این امر باعث میشود شما مشتریان عزیز نگران اتفاقات احتمالی بعدی نباشید.

کیفیت بالای دوزندگی نیز باعث متفاوت شدن محصولات کرال از سایر محصولات موجود در بازار شده است. صنایع مبل کرال استفاده از بهترین و کامل ترین نوع بسته بندی را در دستور کار خود قرار داده است تا از صدمات ناشی از حمل ونقل جلوگیری به عمل آید. بخش های مختلف مبل کرال دارای رویکرد مشتری مداری و ارائه خدمات هر چه بیشتر وبهتر به خریداران محترم می باشد وآماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما در جهت بهبود کیفیت محصولات خود می باشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به سرویس خواب در شهر خوی

جدیدترین آگهی های مربوط به سرویس خواب در استان آذربایجان غربی

جدیدترین آگهی های سرویس خواب در استان آذربایجان غربی و شهر خوی

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه سرویس خواب